Първо във Флагман! Вижте с каква визия ще възкръсне хотел „България” в Бургас след година (ВИДЕО)

Предлагаме ви видео разходка из новата емблема на бизнеса и туризма в Бургас. Загадка остава дали ще има промяна в името
26 Октомври 2018, Петък, 06:00 ч.
Автор: Флагман.БГУникалното видео от бъдещето е разработка на столичното студио за архитектура и дизайн „Вамос”ООД
Флагман ознаменува за своите читатели днешния празник на строителя с уникално видео от близкото бъдеще на интерхотел „България” – емблемата на туризма и бизнеса от 1976 г. насам. Само след година овехтялата соцсграда ще възкръсне с уникална визия, създадена от столичното архитектурно и дизайнерско студио „Вамос”ООД.Загадка остава засега дали ще се промени името, както става много често при смяна на собствеността. Експертно погледнато в интериора от бъдещето не се вижда нищо патриотично, а по-скоро е морско и космополитно.
Ето как ще изглеждат фоайето, мецанинът, стаите, коридорите, басейнът под земята, основният ресторант и конферансните зали.
Високият 72 метра хотел, разполагащ със 145 стаи и разгъната застроена площ 14 200 кв.м на централната улица "Александровска" 20 години бе притежание на "Еврокапитал-България" на бизнесмена Митко Събев , бивш мажоритарен акционер в "Петрол холдинг".
Новият собственик е компанията "България хотел мениджмънт", част от MVF Holding, която го придоби след сделка през януари 2017 г. И към момента обаче Събев продължава да има собственост в сградата - оставил е за себе си президентския апартамент на последния панорамен етаж, той ще остане в същия си вид.
Всичко по сградата ще бъде преобразено и укрепено, в т.ч. и изолациите по външните стени.
Досега хотелът беше 4 звезди, но по всяка вероятност след реконструкциите, които вече започнаха с усилени темпове по етажите, той ще има претенции да задоволи клиентите, държащи на лукса 5 звезди.
Основният ресторант е с мащаби, за каквито отдавна мечтае бизнесът и напълно ще покрива представите за развиване на конгресен туризъм.

Фоайето на новия хотел - най-разпознаваемата част


Коридорите по етажите

Общите помещения в хотела са неповторими - закусвалня

Част от основния ресторант на Мецанина

Новата конферентна зала

Закритият плувен басейн под земята в хотела също ще получи основен ремонт

Лоби бар "Мецанина" в новия си вид запазва същото си местоположение, но ще е много по-голям


Модерните стаи ще разполагат с мултифункционален смарт телевизор

Така ще изглеждат баните в стаите на обновения хотел "България"
В категории:
Бургас






Само за мъже: Може да прогоните нежеланата ерекц*я като...
10/04/2025, Четвъртък 22:00
0



Много се зарадва на...
10/04/2025, Четвъртък 21:20
0

Родителите й се отрекоха от нея
10/04/2025, Четвъртък 21:00
1

ВК "Нефтохимик" парафира с...
10/04/2025, Четвъртък 20:33
0

Направи разтърсваща интимна изповед
10/04/2025, Четвъртък 20:20
0



Мъж открадна 22 бона от пенсионерка, но...
10/04/2025, Четвъртък 20:00
0

Вдигат щур купон
10/04/2025, Четвъртък 19:33
0

Шокиращо: Майка размени дъщеря си за маймуна
10/04/2025, Четвъртък 19:20
0

Експерт: Причината за катастрофата, при която загина Сияна, е ясна
10/04/2025, Четвъртък 19:02
4

Невиждан обрат в "Ергенът"
10/04/2025, Четвъртък 19:00
1
фасадата ? отсега надраскаха ламарините ,със сигурност ще я развалят .
Палячко скрий се в мишата си дупка.