×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Седмицата започва с облаци и дъжд


22 Октомври 2018, Понеделник, 12:03 ч.

Днес ще бъде предимно облачно и на места главно в Западна и Централна България ще има валежи от дъжд, сочи прогнозата на НИМХ-БАН.

Ще духа слаб, в Източна България - умерен североизточен вятър и с него температурите още малко ще се понижат. Преобладаващите минимални температури ще бъдат между 8 и 13 градуса, а максималните ще са между 14 и 19 градуса.

Над Черноморието ще бъде предимно облачно, но само на отделни места слабо ще превали. Ще духа слаб до умерен североизточен вятър. Максималните температури ще са между 17 и 19 градуса, малко по-ниски от температурата на морската вода. Вълнението на морето ще е 2-3 бала.

В планините ще бъде предимно облачно и на много места в масивите от Западна и Централна България ще има валежи от дъжд. Над около 2000 метра валежите ще са от сняг. Ще духа умерен, по високите и открити части - до силен вятър от изток-североизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 10 градуса, на 2000 метра - около 3 градуса.

Във вторник облачността ще бъде променлива, над много райони по-често до слънчево. Североизточният вятър ще отслабне. Минималните температури ще са между 4 и 9 градуса, максимални - между 15 и 20 градуса. 

В сряда значително ще се усили северозападният вятър и с него през втората половина от деня ще започне да нахлува студен въздух. Облачността над страната ще е променлива, често значителна. На места по преминаващия студен атмосферен фронт ще има превалявания от дъжд, в планините - от сняг. Със застудяването в Предбалкана и по високите полета на Западна България привечер и през нощта срещу четвъртък е възможно да прехвърчи сняг. Минималните температури ще са между 2 и 7 градуса, покрай река Дунав и по Черноморието, където ще духа умерен запад-северозападен вятър - до около 10 градуса, максималните - между 14 и 19 градуса.

В категории: Животът


Коментари
Интересни поверия за днес
Интересни поверия за днес 02/04/2025, Сряда 10:24 0
Флагман.БГ Отличник е в... Отличник е в... 02/04/2025, Сряда 08:30 0
Ето какво ще е времето
Ето какво ще е времето 02/04/2025, Сряда 07:24 0
Флагман.БГ Струва 170 бона Струва 170 бона 01/04/2025, Вторник 22:00 5
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Интересни поверия за днес Интересни поверия за днес Църквата почита Свети йеромонах Тит Чудотворец Бойко Борисов: ГЕРБ има две условия - еврозоната и ПВУ Бойко Борисов: ГЕРБ има две условия - еврозоната и ПВУ Бившият премиер говори преди вота на недоверие Какви са политическите нагласи преди вота на недоверие? Какви са политическите нагласи преди вота на недоверие? "Партиите извън управлението гледат в различни посоки", каза политологът Стойчо Стойчев Поредна катастрофа на фатална отсечка Поредна катастрофа на фатална отсечка По информация от полицията, за щастие, този път няма пострадали Очаква се сериозен приток на водни маси в речните корита в Бургаско! Започват превантивни действия Очаква се сериозен приток на водни маси в речните корита в Бургаско! Започват превантивни действия Кметовете на общините от Бургаска област и собствениците на язовири предприемат мерки Жестока агресия между девойки, ядосана майка се включи в мелето (ВИДЕО) Жестока агресия между девойки, ядосана майка се включи в мелето (ВИДЕО) Много неприятен екшън във Варна Мъж от село Оризаре кара мъртво пиян Мъж от село Оризаре кара мъртво пиян За щастие не се стигна до инцидент Млада жена от Бургаско реши да краде, полицията я сгащи Млада жена от Бургаско реши да краде, полицията я сгащи Престъплението стана в Поморие Депутатите обсъждат вота на недоверие Депутатите обсъждат вота на недоверие Гласуването ще е към края на традиционната работна седмица Ето какво ще е времето Ето какво ще е времето Дъжд почти в цяла България
Антон КУТЕВ, съветник на президента Антон КУТЕВ, съветник на президента До няколко месеца Борисов ще хвърли кърпата Виц на деня Виц на деня -Скъпа, реших никога повече да не се карам с теб.
-Така ли, решил бил, а мен попита ли ме?
Виц на деня Виц на деня Бащата пита Иванчо:
-Утре класната ти ме вика в училище.Защо?
-Не знам, не съм я виждам от месец.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Изпих литър водка и нищо ми няма-нито портфейла, нито телефона.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори