×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Роми нападат Коцето, на Джулиана Гани й излиза пяна от устата заради екшън с продавачка


06 Юни 2018, Сряда, 17:45 ч.

Срещу редица родни звезди е установено физическо посегателство. Подробностите около самите нападения и обидите стоят на заден план, умишлено скрити от звездите. Част от тях признават, че се срамуват , а други категорично отхвърлят идеята да се върнат към миналото, оставило сериозен отпечатък в психиката им. Това пише Блиц.

Поп-фолк изпълнителят Константин неведнъж е бил в центъра на скандала, саморазправял се и често е ставал свидетел на сбиванията пред собствения си клуб. Днес Коцето не прави и крачка без пистолета си заради нападение посред бял ден. Певецът едва не умрял при зрелищния екшън. Сагата се разиграла на главния път Хасково-Димитровград. Той е пътувал към заведение, в което същата вечер имал участие. Видял как група роми се разправяли, а пред тях без да се защитава стоял млад мъж в опасност. макар че имало много хора, никой не му помогнал. Коцето помолил шофьора си да отбие.

Той се запътил към тълпата роми, за да разбере какво става. Озверелите биячи се нахвърлили и на него. Един от тях обаче разпознал певеца и им казал да спрат. Коцето разбрал, че това е единственият му шанс и бързо се върнал към колата си. Разминал се със синини по тялото и разкъсани дрехи. Колежката му Роксана също станала жертва на пътя.

Интересното е, че при нападението ромката не е показала и капка страх, а веднага е отвърнала на ударите. През въпросната вечер тя се прибрала в столичния кв. "Люлин 10" и към нея се приближили двама мъже, които започнали да дърпат дамската й чанта. За секунди певицата се обърнала един от нападателите право в лицето, а после започнала да крещи. 

Без страх постъпила и моделката Джулиана Гани. Тя стана жертва на обир от продавачка в мола преди месец. Русокосата брадърка разкри, че освен ограбена от непозната била и словесно нападната. Боят помежду им се разминал на косъм, главно заради ченгетата. "За малко ми беше. Не съм се била веднъж, толкова се ядосах, започна да ми излиза пяна от устата", яростно споделяше Гани след инцидента.

Тя добави, че магазинерката на късмет се е отървала от бой.  Безспорното нападението на поп-фолк звездата Дебора е едно от най-страшните чалгата. "Бившият ми приятел, който 3 месеца ме биеше, продължава да ме тормози. Постоянно ми пише обиди, заплашва и майка ми, което е ужасно", разказа тя в ефир. Тя и 31-годишният перничанин Сергей Сергеев се запознават преди половин година. През първите 3 месеца връзката им е повече от чудесна, но изведнъж всичко се превръща в кошмар.

"Четири пъти ми е разбивал носа. Постоянно бях със синини по лицето", каза тя. След раздялата им нещата не спрели. Той постоянно й писал. Освен обиди по време на връзката й Дебора търпяла и редица псувни.




1
Коментара
В ретрограден Меркурий сме
В ретрограден Меркурий сме 15/03/2025, Събота 09:20 0
Флагман.БГ Остави малко на въображението Остави малко на въображението 14/03/2025, Петък 22:00 0
Флагман.БГ Има огромна цел Има огромна цел 14/03/2025, Петък 21:33 0
Показа тяло за милиони
Показа тяло за милиони 14/03/2025, Петък 21:21 3
Флагман.БГ Шашна всички Шашна всички 14/03/2025, Петък 21:03 3
Флагман.БГ Знае 3 чужди езика Знае 3 чужди езика 14/03/2025, Петък 20:48 0
1
Коментара по темата
1.
Hahaha
06.06.2018 15:11:40
0
5
Taz snimka na konstantin ot minaliq wek li e haha
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Протест за пълно касиране на изборите в София днес Протест за пълно касиране на изборите в София днес Сред исканията им са оставка на правителството, разпускане на ЦИК, гласуване на промени в Изборния кодекс Тръмп се шегувал за мира в Украйна, чака Путин до понеделник за 30-дневното спиране на огъня Тръмп се шегувал за мира в Украйна, чака Путин до понеделник за 30-дневното спиране на огъня  Марко Рубио пък заяви, че има причина да бъде "предпазлив оптимист" относно постигането на споразумение Бургазлийка остава в „Живот на Кантар“ след порой от сълзи Бургазлийка остава в „Живот на Кантар“ след порой от сълзи  Фотографката Вили Пефтичева свали 1,5 килограма от теглото си за седмица, но заради имунитета на Йорданка, отиде на елиминации и ги спечели Бърнаут и емоционално изтощение – възможна причина за изчезването на Христина Бърнаут и емоционално изтощение – възможна причина за изчезването на Христина Прибрала се в родния Бургас по препоръка на лекари от Великобритания, трябвало да направи дълга почивка  Има огромна цел Има огромна цел Илиана Раева разкри важни неща за родната художествена гимнастика Шашна всички Шашна всички Говори с извънземни и смята, че има хора, които се хранят "само със слънце" Знае 3 чужди езика Знае 3 чужди езика Петко Панайотов от ЦСКА е талантлив не само във футбола Вижте как ученици от Люляково едва не разплакаха от радост класната си Вижте как ученици от Люляково едва не разплакаха от радост класната си Подариха й разкошен букет и я развълнуваха с покана за бал, на която нямаше как да отговори, освен с „разбира се“ Флагман зад кулисите: Вижте трескавата подготовка за утрешното шоу в „Арена Бургас“ Флагман зад кулисите: Вижте трескавата подготовка за утрешното шоу в „Арена Бургас“ Бургас ще се превърне в арена на гладиаторски битки, очаква се пълна зала Стана леля Стана леля Страхотна новина за Крисия
Виктор Орбан: Търговците не могат да добавят повече от 10 процента към покупната цена Виктор Орбан: Търговците не могат да добавят повече от 10 процента към покупната цена Новата мярка влиза в сила от понеделник Показа тяло за милиони Показа тяло за милиони Ратайковски е в отлична кондиция 111-годишна посочи, че е в добра форма, защото... 111-годишна посочи, че е в добра форма, защото... "Не пие алкохол, не пуши, чете книги и похапва шоколад" Земетресение от 4,8 по Рихтер близо до България Земетресение от 4,8 по Рихтер близо до България Гръцки остров се люшна Тръмп разкри, че има угроза от ужасно клане Тръмп разкри, че има угроза от ужасно клане На фронта е страшно Нова държава се появи на Балканите Нова държава се появи на Балканите Баня Лука е нейната столица  Изрод направи бебе на 11-годишната си дъщеря, обвини я, че сама си е виновна Изрод направи бебе на 11-годишната си дъщеря, обвини я, че сама си е виновна Извергът не само не признава вината си, но дори представя абсурдно оправдание – че момичето само било „вкарало сперматозоид в себе си“ Истината за тяхната връзка Истината за тяхната връзка 40-годишният бизнесмен остана шокиран при вида на младото момиче, с което до скоро е имал интимни отношения Путин подкрепя спиране на огъня? Специален пратеник на САЩ предава съобщение на Тръмп Путин подкрепя спиране на огъня? Специален пратеник на САЩ предава съобщение на Тръмп Изявлението на президента за принципната му подкрепа за прекратяване на огъня в Украйна оправдава предпазливия оптимизъм на САЩ След три брака и два развода – Джейда Дювенджи пак мечтае за сватба След три брака и два развода – Джейда Дювенджи пак мечтае за сватба В твоето лице открих истинската любов. Ако решиш да продължим заедно като семейство, няма да откажа“, написа Дювенджи в социалните мрежи, обръщайки се към своя любим
Първан СИМЕОНОВ, социолог Първан СИМЕОНОВ, социолог Да затворим страницата за касиране на изборите, може да последва румънски сценарий Виц на деня Виц на деня - Какво връх на разбирателството в брака?
- Когато и без думи успеете да се скарате.
Виц на деня Виц на деня Учителят по математика към учениците:
- Има ли силни математици?
- Дааа! - викат всички.
- Добре, щото едни шкафове тряа се носят...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Извънземен съм, да... казах вече... Извънземен съм... Като се прибера утре в Земен ще ти звънна!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори