×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Екшън в Бургас: Двама бабаити си скочиха след лека катастрофа до „Мираж“


05 Април 2018, Четвъртък, 19:56 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративна

Лека катастрофа задръсти движението по бул. „Стефан Стамболов“. Инцидентът е станал малко след 16:00 ч. този следобед в района на хотел „Мираж“ – преди кръговото движение, в посока центъра, съобщават свидетели за Флагман.бг.

Две коли са се ударили заради неспазване на дистанция. Щетите по автомобилите били нищожни, но вместо да се разберат по мъжки, двамата шофьори започнали лют спор помежду си кой е прав кой е крив.

„Предната кола беше Фолксваген Туарег, явно рязко е набил спирачки шофьорът заради задръстването в района. Другият зад него не спазваше дистанция и много леко го удари. Спорът им за малко да прерасне във физическа саморазправа. Заради разправиите им тапата преди кръговото стана още по-голяма. Почти блокираха движението. Типична бургаска постъпка! За щастие обаче до бой не се стигна“, разказа читател на Флагман.бг, който станал свидетел на целия екшън.

В категории: Пътна обстановка


3
Коментара
Уникален студ в...
Уникален студ в... 22/02/2025, Събота 12:49 0
Има голям празник
Има голям празник 22/02/2025, Събота 12:31 0
Приказката им свърши
Приказката им свърши 22/02/2025, Събота 12:24 0
Изненада феновете си
Изненада феновете си 22/02/2025, Събота 11:24 2
Флагман.БГ Уникален "Ерген" в Бургас Уникален "Ерген" в Бургас 22/02/2025, Събота 10:00 1
3
Коментара по темата
3.
Калабриеца
06.04.2018 21:23:57
0
0
Аве кви батки! Стига сте упорочавали имиджа на Бургас и хубавите хора!
2.
бургазлия
05.04.2018 18:46:36
0
3
сЛУЧИЛОТО СИ ЩЕ ПРЕДШЕСТВА ЧУКАНЕТО С ВЕЛИКДЕНСКИТЕ ЯЙЦА .
1.
Жиги 100радоф
05.04.2018 17:30:52
3
15
Те бургаските батки 1ws1 не скачат трябва да са най малко 5-има да скочат на един :) на ръба съм ши ги скъсам плииийс
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Уникален студ в... Уникален студ в... Разградско Невероятно ниски температури в България, термометърът падна до минус 25 градуса Невероятно ниски температури в България, термометърът падна до минус 25 градуса "Още 5-6 дни температурите ще останат минусови", обясни климатологът Симеон Матев Верижна катастрофа в страната Верижна катастрофа в страната На Подбалканския път до Казанлък, няма жертви Термометърът удари минус 23 градуса в... Термометърът удари минус 23 градуса в... Села в Североизточна България Бронзов паметник на Васил Левски грейва в Бургас Бронзов паметник на Васил Левски грейва в Бургас Известният творец от града Радостин Дамасков трябва да направи скулптурата, планира се тя да е много голяма Уникален "Ерген" в Бургас Уникален "Ерген" в Бургас Той пристигна в местния зоопарк, за да се срещне с Аманда и Марая Промяна в движението около гробищния парк в Бургас Промяна в движението около гробищния парк в Бургас Налага се заради отбелязването на Месопустна Задушница Бургазлия се спаси на косъм в "Един за друг" Бургазлия се спаси на косъм в "Един за друг" Митко и Ирина вече са считани за морални победители Какво се случва в столицата? Какво се случва в столицата? Непочистен лед в центъра... Огромен проблем за родните хотелиери Огромен проблем за родните хотелиери Не достигат работници от България
Бойко Борисов Бойко Борисов Оказва се, че вратата на ПП не се отваря и затваря, а се върти Виц на деня Виц на деня Жена към мъжа си:
- Всички мъже сте еднакви...!
Съпругът:
- Ти пък всички ли си изпробвала!
Виц на деня Виц на деня - Тате, защо мама казва, че си прасе?
- Защото и ям буламачите!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Много е трудно да не правиш нищо, никога не знаеш кога си свършил.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори