×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Екипът на Флагман.бг Ви желае здраве, благоденствие и да запазите надеждата и вярата в доброто. Нека светлината в душите Ви никога да не угасва!
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Райна Зайкова: Трусът бе силен, а усещането е като това някой да те сграбчи в съня


Райна Зайкова: Трусът бе силен, а усещането е като това някой да те сграбчи в съня
Живея на петия етаж и земетресението ме събуди, споделя Райна Зайкова
22 Февруари 2018, Четвъртък, 04:34 ч.

Някои останаха да спят в колите си, каза мъж от Асеновград

Трусът бе силен, а усещането е като това някой да те сграбчи в съня ти и те разтърсва. Това сподели репортерът на бТВ в Пловдив Райна Зайкова. Аз живея на петия етаж, добави тя.
Не е имало паника в Асеновград. Много хора обаче споделят в социалните мрежи, че земетресението ги е събудило. Някои са напуснали домовете си.
Трусът е бил хоризонтален, някои разказват за паднали предмети.
„Имаше бягащи хора по улиците. Някои останаха да спят в колите си“, каза пък пред камерата на Нова телевизия мъж от Асеновград.
„Събудих се от дрънченето на стъклата на секцията. Усещането бе като чуждо присъствие. Сякаш имаше някой в стаята ми, но осъзнах бързо, че е трус. Той продължи около 7-8 секунди. Паника нямаше, но дълго след това не можах да заспя“, споделя пред камерата на бТВ млад мъж от Асеновград.
„Събудих се, защото леглото ми се разлюля силно. Никой не излезе на улицата. Чу се нещо като гръм“, добавя негов съгражданин.
От община Асеновград посочиха, че няма данни за щети и пострадали.
Земетресението е усетено силно и в Пловдив, Садово и Крумово, където през 2002 г. при трус от 4 по Рихтер имаше много паднали комини и напукани стени.
Трус от 5 по Рихтер е усетен и в района на Йонийско море на 300 километра от Атина 3 минути след този в България, сочат данните на Европейския сеизмологичен център.
Засега няма данни за пострадали и материални щети.

В категории: Животът


Нафтата се подсили с...
Нафтата се подсили с... 20/04/2025, Неделя 21:24 0
Флагман.БГ Каза гръмка фраза Каза гръмка фраза 20/04/2025, Неделя 21:00 1
Трагедия в САЩ
Трагедия в САЩ 20/04/2025, Неделя 20:24 0
Флагман.БГ Голям скандал с плаж в... Голям скандал с плаж в... 20/04/2025, Неделя 19:40 2
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Колко време великденските яйца са безопасни за ядене Колко време великденските яйца са безопасни за ядене Малко хора обаче се замислят колко време са годни за консумация Хиляди вярващи се отправят към Бачковския манастир за литийно шествие с чудотворната икона Хиляди вярващи се отправят към Бачковския манастир за литийно шествие с чудотворната икона То се провежда на втория ден на Великден, защото преди 400 години иконата е била намерена в скалите на родопската местност Ще се радваме на слънчево време, а температурите ще достигнат 27 градуса Ще се радваме на слънчево време, а температурите ще достигнат 27 градуса Прогноза за времето - понеделник, 21 април 2025 г.  Започва Светлата седмица Започва Светлата седмица През следващите дни до Томина неделя се прославят светите апостоли и Света Богородица Българин спасява по минимум 8 живота на ден: Кой е д-р Иво Петров? Българин спасява по минимум 8 живота на ден: Кой е д-р Иво Петров? Сънародникът ни е един от най-канените лектори в света Смразяващо: Лъв влезе в двор на къща и уби момиче Смразяващо: Лъв влезе в двор на къща и уби момиче Трагедия в покрайнините на Найроби Силно представяне за България в Баку Силно представяне за България в Баку Общо 4 медала Нафтата се подсили с... Нафтата се подсили с... Централен блокировач Какво се случва с времето? Страшна жега във вторник, а после... Какво се случва с времето? Страшна жега във вторник, а после... В края на следващата седмица се очаква сняг в планините Каза гръмка фраза Каза гръмка фраза "Това е българска разлика", коментира Насар за смазващата преднина пред втория щангист в категорията му на Евро 2025
Трагедия в САЩ Трагедия в САЩ Четирима загинаха при катастрофа на едномоторен самолет И от Кремъл изригнаха за "Великденското примирие" И от Кремъл изригнаха за "Великденското примирие" Войната между руснаци и украинци е ожесточена Голям скандал с плаж в... Голям скандал с плаж в... Англия Навръх Великден: Руско-американски космически екипаж се завърна на Земята Навръх Великден: Руско-американски космически екипаж се завърна на Земята Алексей Овчинин, Иван Вагнер и Доналд Петит с успешна мисия Двойно убийство разтърси Германия Двойно убийство разтърси Германия Тъст и зет бяха застреляни Свали 60 килограма Свали 60 килограма Пълна физическа промяна за... Голямо бедствие: Поредица от удавяния в... Голямо бедствие: Поредица от удавяния в... Грамадни вълни тормозят хората по бреговете на Австралия Сензационна информация за ЕС Сензационна информация за ЕС Съюзът замразява правото на глас на Унгария? Гаф или провокация: Голяма телевизия прати Киев в Русия Гаф или провокация: Голяма телевизия прати Киев в Русия Говорител на външното министерство на Украйна призова за извинение Путин с поздрав към... Путин с поздрав към... Руският държавен глава с обръщение за Великден
Володимир Зеленски, президент на Украйна Володимир Зеленски, президент на Украйна Руската армия се опитва да създаде впечатление за Великденско примирие Виц на деня Виц на деня - Какво е "балансиран живот"?
- Когато работиш толкова, колкото да не те уволнят, и почиваш толкова, че да не те изгонят от вкъщи.
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, ти си като Google!
- Уау! Защо?
- Защото ми довършваш изреченията и ми четеш мислите... а понякога и историята в браузъра...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Април е като жената - никога не знаеш какво да очакваш!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори