×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Екипът на Флагман.бг Ви желае здраве, благоденствие и да запазите надеждата и вярата в доброто. Нека светлината в душите Ви никога да не угасва!
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Карадайъ: Доган не бе разбран правилно, а Борисов дори не знае, че не е подготвен да управлява


Карадайъ: Доган не бе разбран правилно, а Борисов дори не знае, че не е подготвен да управлява
"Ние не сме готови, но се подготвяме, Борисов дори не знае, че не е готов", обясни Карадайъ на митинг в Млечино
24 Декември 2017, Понеделник, 00:14 ч.
Автор: Флагман

"Докато има фашисти и националисти във властта, не вот, а ще има вотове", обяви председателят на ДПС


Ахмед Доган е бил погрешно разбран от Бойко Борисов и Цветан Цветанов, заяви в Млечино председателят на ДПС Мустафа Карадайъ.
Посланието на Доган било, че само партия ДПС е готова да управлява страната, но само това не е достатъчно. Трябвало да се разбере, че БСП не е готова, а не, че ГЕРБ е незаменима, поясниха след митинга депутати от ДПС, съобщава rodopi24.

Погрешно е тълкуванието, че Доган казал едва ли не, че само Бойко Борисов може да управлява, каза Карадайъ.

Елитът на ДПС пристигна в ардинското село, за да отбележи с възпоменателен митинг-мевлид годишнина от първия мирен протест срещу смяната на имената.
„Гответе се да управляваме държавата, но подготвени, а не като тези.  Премиерът направи грешен прочит на анализа на почетния председател Ахмед Доган на Коледното тържество.
Господин  Доган каза, че не сме готови да управляваме по изискванията на днешното време, но ние си знаем и затова се подготвяме. А, един, който заема длъжността премиер днес, направи погрешен прочит на този анализ. Осем години държавата върви по инерция. Ние не сме готови, но се подготвяме, Борисов дори не знае, че не е готов“
, каза Карадайъ.

Не сме казали и това, че няма да има вот, обясни още председателят на ДПС.
„Напротив има решение на Централния съвет на ДПС и докато има фашисти и националисти във властта, не вот, а ще има вотове. А  господин Доган в своя анализ ясно подчерта, че има една граница, която не трябва да се прекрачва. Но никой не е казал, фашисти и националисти да останат в властта. Доган не е  казал, че няма да има вот“, добави Карадайъ.

В категории: Политика


Флагман.БГ Каза гръмка фраза Каза гръмка фраза 20/04/2025, Неделя 21:00 0
Трагедия в САЩ
Трагедия в САЩ 20/04/2025, Неделя 20:24 0
Флагман.БГ Голям скандал с плаж в... Голям скандал с плаж в... 20/04/2025, Неделя 19:40 1
Флагман.БГ Свали 60 килограма Свали 60 килограма 20/04/2025, Неделя 19:00 0
Флагман.БГ Голямо бедствие: Поредица от удавяния в... Голямо бедствие: Поредица от удавяния в... 20/04/2025, Неделя 18:33 2
9
Коментара по темата
9.
емигрант
26.12.2017 08:00:05
0
0
Няма значение , кои , какво е разбрал. Има една истина - много партии , заплетени в паяджина , но няма лидери с държавническо мислене . Всички те , си облизват пръстите бъркаики в меда , но няма стратегия за бъдещето. Има една неспособност или нежелание за решение , просто конфликт на интереси а това че народа опростя се дирижира от политиците - няма бариера за политика които кове закони и управлява - било съветник, кмет или чиновник министерство .За жалост някога бяхме нещо българите а в момента голям процент от нас са в образа на Бай Ганю.
8.
Eneff
25.12.2017 18:45:21
3
11
Карадайъ да се научи и подготви по книжовен Български език! А това, дали ще управлява или не би трябвало да го реши Българския народ, а не той! И да - по-добре български националисти, отколкото ДПС!!!
7.
гражданин
25.12.2017 17:13:27
6
6
Бойко Борисов ,ако вкараш олигарсите зад решетките и върнеш всички пари изчезнали от преватизацията на народа ще те харесаме.Но,ако вдигнеш заплатите на народа,като най-ниската е 1000лв ще те заобичаме.Така добрата Коледа ще сгрее всички български сърца.
6.
ДПС, ГЕРБ, БСП и патрЕЕЕооотите
25.12.2017 16:48:54
2
4
Радваме се ,че нашите избиратели (овце) ни разбират. Благодарим ви. И на следващите избори за нас. Виждаме,че сте богати вече....
5.
Въпрос
25.12.2017 15:57:45
2
11
А в подготовката ти влиза ли и правилно говорене на български език?
4.
Берлин
25.12.2017 15:39:51
3
9
Карадай е злобен човек това се вижда и чува по всички изказвания той всява омраза и разделение в България но Борисов това го чуства и вижда
3.
Gradi
25.12.2017 15:01:46
7
7
vinkela van ot vlasta i sad ina4e. niama da se pazberem
2.
Ние
25.12.2017 14:07:03
1
12
Дебили сме и то големи ! Обществените поръчки на светло и тогава ще видим кой кой е ! КОЙ купува Общинска банка ? Няма да научите ! Пърцуца и кисело зеле има ли ? Това е важното !
1.
демократ
25.12.2017 13:47:48
2
15
Но виж Пеевски и Борисов се разбират ОТЛИЧНО ! Многомилярдно разбирателство вече девет години.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Какво се случва с времето? Страшна жега във вторник, а после... Какво се случва с времето? Страшна жега във вторник, а после... В края на следващата седмица се очаква сняг в планините Каза гръмка фраза Каза гръмка фраза "Това е българска разлика", коментира Насар за смазващата преднина пред втория щангист в категорията му на Евро 2025 Промяна в движението по "Хемус" Промяна в движението по "Хемус" Заради очаквания засилен трафик Празничен концерт в Царево (СНИМКИ) Празничен концерт в Царево (СНИМКИ) Събитието бе уважено от зам.-кмета Мария Димитрова Обитателите на бургаския зоопарк получиха пъстри великденски яйца (СНИМКИ) Обитателите на бургаския зоопарк получиха пъстри великденски яйца (СНИМКИ) Най-любопитни към лакомствата бяха маймуните, котешките лемури, вълците и черните пантери Киселова с обръщение към Насар Киселова с обръщение към Насар Карлос получи поздравления от председателят на НС Клане по време на празниците: Млад българин бере душа Клане по време на празниците: Млад българин бере душа Неприятна информация от Търговище Димитър Николов: Нека Възкресение Христово донесе светлина в душите ни, мир в домовете и любов между хората Димитър Николов: Нека Възкресение Христово донесе светлина в душите ни, мир в домовете и любов между хората Кметът поздрави бургазлии Бойко Борисов поздрави християните за Великден Бойко Борисов поздрави християните за Великден Той публикува видео в социалните мрежи Патриарх Даниил: Христовото Възкресение е надежда на света Патриарх Даниил: Христовото Възкресение е надежда на света Без Него няма християнство и то дава смисъл на цялата човешка история, посочи той
Трагедия в САЩ Трагедия в САЩ Четирима загинаха при катастрофа на едномоторен самолет И от Кремъл изригнаха за "Великденското примирие" И от Кремъл изригнаха за "Великденското примирие" Войната между руснаци и украинци е ожесточена Голям скандал с плаж в... Голям скандал с плаж в... Англия Навръх Великден: Руско-американски космически екипаж се завърна на Земята Навръх Великден: Руско-американски космически екипаж се завърна на Земята Алексей Овчинин, Иван Вагнер и Доналд Петит с успешна мисия Двойно убийство разтърси Германия Двойно убийство разтърси Германия Тъст и зет бяха застреляни Свали 60 килограма Свали 60 килограма Пълна физическа промяна за... Голямо бедствие: Поредица от удавяния в... Голямо бедствие: Поредица от удавяния в... Грамадни вълни тормозят хората по бреговете на Австралия Сензационна информация за ЕС Сензационна информация за ЕС Съюзът замразява правото на глас на Унгария? Гаф или провокация: Голяма телевизия прати Киев в Русия Гаф или провокация: Голяма телевизия прати Киев в Русия Говорител на външното министерство на Украйна призова за извинение Путин с поздрав към... Путин с поздрав към... Руският държавен глава с обръщение за Великден
Володимир Зеленски, президент на Украйна Володимир Зеленски, президент на Украйна Руската армия се опитва да създаде впечатление за Великденско примирие Виц на деня Виц на деня - Какво е "балансиран живот"?
- Когато работиш толкова, колкото да не те уволнят, и почиваш толкова, че да не те изгонят от вкъщи.
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, ти си като Google!
- Уау! Защо?
- Защото ми довършваш изреченията и ми четеш мислите... а понякога и историята в браузъра...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Април е като жената - никога не знаеш какво да очакваш!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори