×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Екипът на Флагман.бг Ви желае здраве, благоденствие и да запазите надеждата и вярата в доброто. Нека светлината в душите Ви никога да не угасва!
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Секссимволът на БСП Краси Янков крие жена като манекенка


21 Юли 2017, Събота, 01:45 ч.
Източник: Вестник Ретро

Депутатът е баща на три деца, живее в мезонет

Депутатът от БСП Красимир Янков се оказа мъж и баща за пример. Сърцето на обявения от дамското съсловие в политиката за секссимвол в парламента вече е пленено от снажна брюнетка, която е майка на трите му деца.

Заралията е сред малкото политици, които не държат половинките си в сянка и не пропуска да я представи пред колегите на почти всички форуми, в които се включва. В БСП често се шегували със социалиста, че добре е поработил за прираста на населението, решавайки се да отглежда цели трима наследници – две момчета и едно момиче. Дъщерята на Красимир била най-малката сред хлапетата, но се ползвала с най-много привилегии от баща си. Заради работата си в парламента червеният депутат задължително пътувал два пъти седмично до Варна, където със съпругата му избрали да свият семейното гнездо и да отглеждат децата си.

Когато се прибирал, Янков винаги намирал време за разходки и забавления, като най-често цялата агитка отскачала или до някой от съседните морски курорти, или ходели на кино. Заради многочислеността на семейството си Красимир им подсигурил просторен мезонет, където всеки разполагал със свое лично пространство. Грижите за толкова деца невинаги били удоволствие, но поне празниците в календара се увеличили тройно. За всеки повод голямата фамилия имала традиция да похапва сладолед, но очевидно добрият ген е налице и при депутата, и при съпругата му, която може спокойно да бъде объркана с манекенка.

Във възпитанието на малчуганите политикът бил строг, но справедлив. Най-много настоявал да бъдат любознателни и почти винаги ги вземал със себе си по празници и чествания, за да ги запознава с историята на България. Въпреки че го виждали рядко, децата били много привързани към татко си и за миналата Коледа го изненадали с поръчков сувенир – кристална топка с тяхна снимка, която той оставил на секцията в дома си, но кабинетът му изобилствал от фотоси на цялата рода.



4
Коментара
Флагман.БГ Каза гръмка фраза Каза гръмка фраза 20/04/2025, Неделя 21:00 0
Трагедия в САЩ
Трагедия в САЩ 20/04/2025, Неделя 20:24 0
Флагман.БГ Голям скандал с плаж в... Голям скандал с плаж в... 20/04/2025, Неделя 19:40 1
Флагман.БГ Свали 60 килограма Свали 60 килограма 20/04/2025, Неделя 19:00 0
Флагман.БГ Голямо бедствие: Поредица от удавяния в... Голямо бедствие: Поредица от удавяния в... 20/04/2025, Неделя 18:33 2
4
Коментара по темата
4.
Георги
23.07.2017 08:46:32
0
1
Най-важното не е написано в тоя пасквил и то е какво е учил, какво работи и как си печели парите, за да си купи мезонет и да угажда на тая очилатата мастия: да й купува коли, лифтинги, хиалурон, ботокс, нови цици (като гледам - размер XS) и други благини. Но като гледам, талия не е могъл да й купи.
Да не коментирам какъв секссимвол е самият той. Изобщо, на кого плати, за да го обяви за такъв? Ама погледнете го: типичен селски ерген. Причесчицата е ултрамодерна, а чувалите под очите му са потресаващи. На бати хубавецът бе! Да го изпапаш!
3.
Eх, Флагман,
22.07.2017 09:21:46
0
9
хем преписвате или от яркожълтите Блиц и ПИК, че и пак от Недялковия Ретро, хем не си правите труда поне да разберете какво пише в преписаното! Може ли да я крие тази"манекенка", след като "...е сред малкото политици, които не държат половинките си в сянка и не пропуска да я представи пред колегите на почти всички форуми, в които се включва." Хем пътувал поне два пъти до Варна да бъдел с децата си и ги водел къде ли не да се фука колко важна работа върши баща им, хем те "...го виждали рядко...". Боже, прибери си вересиите, Боже!
2.
ЗА ЧИЯ СМЕТКА ПЪТУВА
22.07.2017 09:16:18
2
9
два пъти седмично до Варна? Едвали ли за собствена, а най-вероятно маскира това като "среща с избиратели" и така и той ще навърти километри колкото да обиколи няколко пъти екватора... Като други бесепари в другите ни парламенти.Защо не си вземе домочадието в София, където пък му плащат престоя? Сбъркана държава, сбъркан парламент, сбъркан народ сме и това е! Хем ги издържаш с данъците си, хем ти белят и ядат за твоя сметка суджук насреща, хем пък и се дават за пример, ха-ха-ха...
1.
ислямска мастия
22.07.2017 08:52:02
9
7
Червено говно. да ходи да пали църкви
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Какво се случва с времето? Страшна жега във вторник, а после... Какво се случва с времето? Страшна жега във вторник, а после... В края на следващата седмица се очаква сняг в планините Каза гръмка фраза Каза гръмка фраза "Това е българска разлика", коментира Насар за смазващата преднина пред втория щангист в категорията му на Евро 2025 Промяна в движението по "Хемус" Промяна в движението по "Хемус" Заради очаквания засилен трафик Празничен концерт в Царево (СНИМКИ) Празничен концерт в Царево (СНИМКИ) Събитието бе уважено от зам.-кмета Мария Димитрова Обитателите на бургаския зоопарк получиха пъстри великденски яйца (СНИМКИ) Обитателите на бургаския зоопарк получиха пъстри великденски яйца (СНИМКИ) Най-любопитни към лакомствата бяха маймуните, котешките лемури, вълците и черните пантери Киселова с обръщение към Насар Киселова с обръщение към Насар Карлос получи поздравления от председателят на НС Клане по време на празниците: Млад българин бере душа Клане по време на празниците: Млад българин бере душа Неприятна информация от Търговище Димитър Николов: Нека Възкресение Христово донесе светлина в душите ни, мир в домовете и любов между хората Димитър Николов: Нека Възкресение Христово донесе светлина в душите ни, мир в домовете и любов между хората Кметът поздрави бургазлии Бойко Борисов поздрави християните за Великден Бойко Борисов поздрави християните за Великден Той публикува видео в социалните мрежи Патриарх Даниил: Христовото Възкресение е надежда на света Патриарх Даниил: Христовото Възкресение е надежда на света Без Него няма християнство и то дава смисъл на цялата човешка история, посочи той
Трагедия в САЩ Трагедия в САЩ Четирима загинаха при катастрофа на едномоторен самолет И от Кремъл изригнаха за "Великденското примирие" И от Кремъл изригнаха за "Великденското примирие" Войната между руснаци и украинци е ожесточена Голям скандал с плаж в... Голям скандал с плаж в... Англия Навръх Великден: Руско-американски космически екипаж се завърна на Земята Навръх Великден: Руско-американски космически екипаж се завърна на Земята Алексей Овчинин, Иван Вагнер и Доналд Петит с успешна мисия Двойно убийство разтърси Германия Двойно убийство разтърси Германия Тъст и зет бяха застреляни Свали 60 килограма Свали 60 килограма Пълна физическа промяна за... Голямо бедствие: Поредица от удавяния в... Голямо бедствие: Поредица от удавяния в... Грамадни вълни тормозят хората по бреговете на Австралия Сензационна информация за ЕС Сензационна информация за ЕС Съюзът замразява правото на глас на Унгария? Гаф или провокация: Голяма телевизия прати Киев в Русия Гаф или провокация: Голяма телевизия прати Киев в Русия Говорител на външното министерство на Украйна призова за извинение Путин с поздрав към... Путин с поздрав към... Руският държавен глава с обръщение за Великден
Володимир Зеленски, президент на Украйна Володимир Зеленски, президент на Украйна Руската армия се опитва да създаде впечатление за Великденско примирие Виц на деня Виц на деня - Какво е "балансиран живот"?
- Когато работиш толкова, колкото да не те уволнят, и почиваш толкова, че да не те изгонят от вкъщи.
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, ти си като Google!
- Уау! Защо?
- Защото ми довършваш изреченията и ми четеш мислите... а понякога и историята в браузъра...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Април е като жената - никога не знаеш какво да очакваш!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори