×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

15-годишната Мирена взе шокиращо решение, след като Драго гръмна майка й, а после се самоуби


07 Март 2017, Вторник, 21:52 ч.

Галя и убиеца й ще бъдат погребани в два съседни гроба


Убитата от упор на 6 март Галина Козарева и самоубилият се след разстрела й Драгомир Кирчев ще бъдат погребани в два съседни гроба. Траурната церемония ще бъде от 13 часа на 9 март в казанлъшкия гробищен парк.

Желанието и в смъртта да бъдат близо един до друг жертва и убиец, било на 15-годишната им дъщеричка Мирена, съобщиха опечалени близки, пише "Монитор". 

Забавянето на погребението било заради продължаващи действия по образуваното следствено дело, двете тела били поставени в хладилни камери. Категорично са отпаднали версиите за намеса на трето лице в стрелбата. Откритият на местопрестъплението пистолет „Макаров“ е бил на 50-годишния Кирчев, който след пенсионирането си останал на работа в РУ „Полиция“ - Казанлък. Изстреляни са били общо 6 куршума. Пет от тях, три в гърдите и по един в главата и дясната ръка, са попаднали в жената. Драгомир е сложил край на живота си с един куршум в главата, след което рухнал върху тялото й. Часове преди да причака дългогодишната си приятелка Галя пред дома й, за да я застреля с пет куршума, той е изкарал тежко дежурство, по време на което имало близо 60 подадени сигнала за различни произшествия, разказаха негови колеги.

Мъжът напоследък давал признаци, че не се чувства комфортно и че има някакви лични проблеми, но никой не ги възприел на сериозно и не го изпратил на психолог.

Приятел на трагично завършилите живота си казанлъчани, който е любител на моторите, написа на стената на Галя във Фейсбук:

„Какво направи бе Приятелю,ЗАЩО се случи най лошото...Защооооо !?!? :( :( :( Мир на Душите Ви... Галя и Драгомир,винаги ще помня хубавите моменти прекарани заедно, но не беше това начина ! Сбогом Приятели ... :(".

Десетки техни познати изразиха съжалението си, повече недоумяваха как се е стигнало до кървавата развръзка на близо 20-годишното им съжителство.

Стотици споделиха скръбта си и на страницата на 15-годишната дъщеря на Галя и Драгомир, която написа в деня на трагедията:

“...Обичам те мила мамо и обещавам да не върша глупости спокойно не се притеснявай за мен. Обичам те мами... Знам че ще ме гледаш от горе във всеки един миг и ако тръгна в погрешен път ще ми дадеш знак и ще ме върнеш в правия. Почивай в мир мами ще се погрижа за вещите ти !!!!.“


В категории: Животът


1
Коментара
Флагман.БГ Тази храна е... Тази храна е... 10/02/2025, Понеделник 22:00 2
Направи страхотен жест
Направи страхотен жест 10/02/2025, Понеделник 21:30 1
Получиха неочакван "подарък"
Получиха неочакван "подарък" 10/02/2025, Понеделник 20:00 1
Държат се много необичайно
Държат се много необичайно 10/02/2025, Понеделник 19:00 0
Шокира всички в "Ергенът"?
Шокира всички в "Ергенът"? 10/02/2025, Понеделник 18:33 3
Избухна огромен интимен скандал
Избухна огромен интимен скандал 10/02/2025, Понеделник 18:20 0
1
Коментара по темата
1.
Милото момиче,
07.03.2017 19:41:11
3
4
Бог да прости майка му и баща му...А на него да дава кураж да оцелее.
Но то, горкото, и на 15 години не знае правописа/ако това е автентичния й текст/...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тази храна е... Тази храна е... Много полезна почти за всички хора Направи страхотен жест Направи страхотен жест Калейн е много класна дама Когато Меден рудник каза „Стига!“ и се обяви за Копър майн Когато Меден рудник каза „Стига!“ и се обяви за Копър майн "Искаме си обхода! Ние да не сме втора ръка хора! Амчи Димитър Рачков и холивудската звезда Мария Бакалова са от „Меден рудник“, бе, алоуууу!", аргументират се сепаратистите Ксения, която заколи децата си, вероятно е виждала в тях демони Ксения, която заколи децата си, вероятно е виждала в тях демони Да изчакаме експертизата, за да се установи конкретно какво се е случило, каза психиатърът д-р Владимир Сотиров и добави, че става въпрос за паталогия Регулацията на цените мираж? Депутат заговори за изкривяване на пазара Регулацията на цените мираж? Депутат заговори за изкривяване на пазара Когато с външен фактор грубо го ограничаваш, той намира същите обратни мерки на отговор, предупреди Васил Пандов Детската градина в Камено е с обновено дворно пространство Детската градина в Камено е с обновено дворно пространство С подписан договор за безвъзмездно дарение от „ЛУКОЙЛ Нефтохим Бургас“ за 2025 г., през май ще бъде завършен вторият етап от цялостния ремонт на дворното пространство Денонощните аптеки вече са кът Денонощните аптеки вече са кът В България има общо 3228, шепа от тях работят 24 часа Снощи българинът е гледал "Ергенът" Снощи българинът е гледал "Ергенът" Рекорден брой зрители са били пред малкия екран за премиерата на роматичното шоу Психично болен заплашва хора със самурайски меч насред улицата Психично болен заплашва хора със самурайски меч насред улицата Освирепелият скочил и на ченгета Известен адвокат дере нощем паркирани коли в центъра на Бургас. Ще му се размине ли? Известен адвокат дере нощем паркирани коли в центъра на Бургас. Ще му се размине ли? Разкрит е от полицията, но ще има ли "за милиони закони" - ще решат Районната прокуратура и Съдът
Ергенът Мартин: Разбрах, че съм влюбен и ще й предложа брак, но сърцето ми е свободно Ергенът Мартин: Разбрах, че съм влюбен и ще й предложа брак, но сърцето ми е свободно Когато искам да бъда с някоя, или да я целуна, ще е по мое желание, каза той Остави бакшиш, който не се нуждае от коментар Остави бакшиш, който не се нуждае от коментар Някои хора имат много пари и не ги щадят Жена му работеше в офис, после преспа с над 1000 мъже, а сега... Жена му работеше в офис, после преспа с над 1000 мъже, а сега... Оливър Дейвидсън и Бони са в процес на развод, но още се разбират повече от добре   Британският съд защити пакистански педофил Британският съд защити пакистански педофил Магистратите не позволиха да бъде депортиран, забраниха достъп на медиите до името му Получиха неочакван "подарък" Получиха неочакван "подарък" Пингвините на Антарктида могат да си "играят" с пластмаса Трагедия в Анкара! Майка уби двете си рожби Трагедия в Анкара! Майка уби двете си рожби Жената е ранила тежко третото си дете, което е с опасност за живота Няма да повярвате на колко години е Няма да повярвате на колко години е "Барбито" Марсела държи много на външността Държат се много необичайно Държат се много необичайно Защо речните делфини в Амазонка правят така? Учените са в шах Шокира всички в "Ергенът"? Шокира всички в "Ергенът"? Маймуна остави Шри Ланка без ток Избухна огромен интимен скандал Избухна огромен интимен скандал Бивша звезда от НБА изневери многократно на годеницата си...
Калин Сърменов, директор на Сатиричния театър Калин Сърменов, директор на Сатиричния театър Системата на театрите колабира! Виц на деня Виц на деня - Брей, че си отслабнала! Каква е тайната?!
- Картофи, лук, чушки, домати, краставици, бамя.
- И само това ли ядеш, а месо?
- Абе какво ти ядене, копах ги!
Виц на деня Виц на деня - Какво работиш?
- Шофьор съм.
- Каква заплата ти дават?
- Седем милиона долара!
- Стига, бе, къде работиш?
- Във "ФОРМУЛА 1"!...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато мъж хване шаран, това е риболов.
Когато жена хване шаран, това е брак!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори