Пълен потрес! Шофьор без книжка замеря с банкноти полицаи при спецоперация край Поморие

30-годишният Радостин бил закопчан на секундата, пренощувал зад решетките
Ключови думи:
подкуп, полицаи, арест, шофьор без книжка, специализирана полицейска операция, битова престъпност, с. Бата, Поморие, Флагман
20 Януари 2017, Петък, 16:46 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративнаМъжът опитал да подкупи ченгетата, докато му пишат акт
Нагъл шофьор без книжка опита да се отърве от правосъдието, подкупвайки полицаи с две банкноти от по 50 лв. Екшънът се е разиграл вчера в поморийското с. Бата.Служители от РУ-Поморие спрели за проверка „Фолксваген Джета” по време на специализирана операция срещу битовата престъпност в малките населени места. Те с почуда установили, че зад волана на немския автомобил е 30-годишният Радостин Д. Мъжът подкарал „Фолксвагена”, въпреки че съвсем скоро шофьорската му книжка била отнета за 1 година заради нарушение на пътя.
Наглостта на Радостин стигнала до там, че той подхвърлил парите в служебния джип „Лада Нива”, докато ченгетата му пишели акт. Белезниците щракнали мигновено на ръцете на неправоспособния водач, който пренощувал в ареста.
По случая е образувано бързо полицейско производство.
В категории:
Крими






Смразяващо: Лъв влезе в двор на къща и уби момиче
20/04/2025, Неделя 22:00
0

Силно представяне за България в Баку
20/04/2025, Неделя 21:38
0

Нафтата се подсили с...
20/04/2025, Неделя 21:24
0



Претърпя инфаркт и клинична смърт
20/04/2025, Неделя 20:40
1

Промяна в движението по "Хемус"
20/04/2025, Неделя 20:30
0

Трагедия в САЩ
20/04/2025, Неделя 20:24
0

И от Кремъл изригнаха за "Великденското примирие"
20/04/2025, Неделя 20:00
3



Навръх Великден: Руско-американски космически екипаж се завърна на Земята
20/04/2025, Неделя 19:24
2




Подробности в новините по NEW TV в 18:30 ч. и още:
Майка и син загинаха при пожар в Велико Търново, часове до влизането на Румен Радев на Дондуков 2 - засилени мерки и още:
Спасиха дете в Боровец , за автобусната катастрофа в Италия, 16 загинали , как мина първия ден на Доналд Тръмп в Белия дом , Турция засилва властта на Ердоган и за пожара в Букурещ.
Тази идея е на председателя на Комисия за съобщенията Веселин Божков, пише balkanec.bg.
В Ботевград той обясни, че причината е намаляването на броя на абонатите на аналоговата услуга и искат да преминат към цифрова телевизия, като разнообразието са много канали, програма за дните и други. Пенсионерите не искат цифровата да му е тендеция, като в селата сателитните чинии са доста заковани. Божков сподели, че да се разкрие трета точка в София за телевизионен предавател, които да покрива места без гледка към тези на Копитото и Борисовата градина. Проектът ще бъде научен след 5 години, каза Божков.