Белите робини на Мартин Дебелия изнудвани и бити, за да проституират

Мартин Филипов плащал по 250 лева месечно за полицейски чадър
Ключови думи:
Мартин Филипов, Дебелия, Стефан Филипов, Петър Кънев, полицейски чадър, бели робини, проституция, насилие, побой,
02 Юни 2016, Четвъртък, 13:11 ч.
Задържаният за трафик на хора плащал по 250 лева месечно за полицейски чадър
Двете момичета, които са подали жалби срещу Мартин Филипов, са били бити и принуждавани да проституират. Нито една от тях не е от ромски произход. Всякакви техни проблеми в къщи и зависимости са използвани, съобщи Нова телевизия.
След арести в Благоевград пък е разкрита схема на покровителстване от двама полицаи на мъжа, който е обвинен в трафик на хора.
Дебелият е карал момичета да проституират, а полицаите Стефан Филипов и Петър Кънев, (началник на местното звено Борба с организираната престъпност) са го прикривали. Секс робините са споделили пред прокуратурата, че Филипов е плащал по 250 лева месечно на двамата полицаи, за да го покровителстват, съобщава БНТ.
„Момичетата не са имали възможност да се придвижват свободно. Те са контролирани през цялото време от Мартин. Не им е давана възможност да отказват клиенти, независимо от броя и времето на „срещите“, каза говорителят на главния прокурор Румяна Арнаудова.
50% от заработеното от проститутките се предоставяло на Мартин, а останалите пари взимали за себе си, уточнява тя.
От прокуратурата съобщиха, че жените са заработвали месечно около 10 000 лева, 50 % от които отивали при Мартин Филипов. Той е безработен, но има многоетажна къща с басейн в двора.
В кабинета на спецполицая Стефан Филипов са открити над 30 лични карти и шофьорски книжки. Предполага се, че са изгубени и с тях са се теглили кредити.
Полицейските служители са изнудвали момичетата да оттеглят жалбите си. Със СРС-та е прихванато как Стефан Филипов се среща с едно от момичетата и я притиска да промени показанията си.
В категории:
Крими










Това са истинските причини жените да привличат емоционално недостъпни мъже
30/03/2025, Неделя 22:00
0

Вече не купувам хляб, от 2 кг брашно правя 45 броя от тези памук питки
30/03/2025, Неделя 21:40
0

Макрон с призив към Нетаняху
30/03/2025, Неделя 21:24
2

Ужасна вест от Мианмар
30/03/2025, Неделя 21:23
0

Шокиращ финал
30/03/2025, Неделя 21:20
0



Най-злобните зодии
30/03/2025, Неделя 21:00
1

Малък самолет падна върху къща
30/03/2025, Неделя 20:39
0



Отиде си голямо име в киното
30/03/2025, Неделя 20:24
0