Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Вижте покърнителното признание на един женен мъж

Ключови думи:
Искам да ви призная: аз се срещам с една жена, въпреки че съм женен.
Тя е невероятна. Тя е красива, интелигентна, съобразителна, силна, вярваща...

Харесва ми да ходя с нея на кафе, на кино, на изложби и постоянно да й казвам колко е красива. Не мога да си спомня, кога за последен път съм й бил ядосан. Без значение как е минал денят ми, нейната усмивка винаги ме ободрява. Понякога тя ми прави изненади, готви ми нещо специално. Просто преливам от щастие, че съм срещнал такава жена като нея. Независимо, че съм женен.

Заслужава си да опиташ и ти. Ще видиш как животът ти ще се промени към по-добро.

О, споменах ли, че жената, с която ще се срещам, е моята жена? А, ти какво си помисли?

Бракът не означава, че животът е свършил. Искам да продължа да ходя на срещи с моята жена, въпреки факта, че сме женени. Не съм загубил желанието да продължавам да я завоювам отново и отново, само защото тя вече е казала: "ДА" пред олтара.

Много често отношенията между съпрузите охладняват, защото двамата вече не се опитват да се опознават взаимно. А продължавайки да си организираме срещи, ние можем всеки път да научаваме нещо ново един за друг. Защо трябва да спрем да правим това? Това не трябва да свършва никога.

Пърхащите пеперуди в корема, точно както на първа среща, може да се появят и след две години. Просто всеки ден се дръжте така сякаш току-що сте се запознали. И ще видите как ще се променят отношенията между вас.

Общуването и непрекъснатия интерес един към друг - това е ключът към успешната връзка. Никой не иска да е заедно с човек, който не проявява интерес към него.

Съветвам те да не спираш да каниш жена си на срещи, да се стремиш към това с цялото си сърце и да разбереш, че нищо не свършва след като сте си казали заветното ДА.

Автор: Jarrid Wilson / Източник: adme.ru
2
Коментара по темата
2.
Пфф
01.09.2015 15:22:30
Тва е старо, поне на две години...да не говорим, че уж сте новинарски сайт
1.
888
01.09.2015 15:12:11
Покъртително,не покърнително,неграмотни юроде.....
  Добави Коментар
Мъск: "Старшип" ще потегли към Марс в края на следващата година Кацането на хора на Червената планета може да започне през 2029 г. Републиканци забраняват на китайци да учат в САЩ Мярката е малко вероятно да бъде приета и предизвика критики от страна на неправителствени организации
Трима загинали след катастрофа в Благоевградско Автомобилът е излязъл извън пътното платно Серия от трусове в Адриатическо море след сеизмичната вълна край Неапол Десетки граждани излязоха по улиците
Произходът на Ковид-19: какво са знаели тайните служби Почти 95% сигурно е, че пандемията тръгва след инцидент в лаборатория в Ухан. Това е било известно още през 2020 г., но информацията е била засекретена Мисия за връщане на блокираните астронавти излетя успешно Бари Уилмор и Сунита Уилямс са на борда на МКС от юни
Нова зона на София затваря за най-пушещите коли от 1 декември През следващата зима в т. нар. голям ринг ще е забранено движението с МПС от екогрупа 1 12 души са ранени при руски ракетен удар по украинския Кривой рог Родният град на президента Володимир Зеленски, многократно е бил мишена на обстрели
САЩ уби лидера на „Ислямска държава“ при въздушни удари в Ирак "Неговият мизерен живот беше прекратен, заедно с още един член на ИДИЛ", написа Тръмп В ретрограден Меркурий сме Според астролозите Меркурий символизира начина, по който мислим, комуникираме, възприемаме информация, обработваме факти и учим
Мъск е инсталирал огромен телевизор в Белия дом за да играе видеоигри Геймърите обаче го обвиняват в некадърност Вучич: Всички, които предизвикат безредици в Белград, ще бъдат арестувани През декември станало ясно, че целта на протестите е "цветна революция" в Сърбия