Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Украйна чака нова военна помощ, ожесточените сблъсъци продължават

Ключови думи: украйна, русия, нова военна помощ

През изминалото денонощие на фронтовата линия в Украйна е имало над 100 ожесточени бойни сблъсъка, каза президентът на страната Володимир Зеленски, предаде БНР.

Най-тежки са били те в Авдеевка, посока Маринка - Красногоровка, Лиман, Сиверск, Купянск и в село Кринки край Херсон, каза Зеленски във вечерното си видеообръщение.

"Нашата устойчивост сега, унищожаването на врага сега е жизненоважно. В Русия не трябва да си правят илюзии, че ще успеят. Благодаря на всеки наш войник, на всички в Украйна, които воюват сега и помагат, за да може нашият народ, нашата държава да победи тази година", посочи украинският лидер.

Той съобщи, че очаква нова отбранителна подкрепа за Украйна. По думите му споразуменията трябва да бъдат подписани този и следващия месец.

С цялата архитектура на гаранции за сигурност ние всъщност възстановяваме системата на международното право, каза Зеленски.

 

6
Коментара по темата
6.
Хаха
24.01.2024 23:54:03
Откакто Нато се намеси да им помага, украинците ядат повече бой :)))
5.
ТАГАРЕВ-АМЕРИКАНСКО МЮРЕ
21.01.2024 15:07:33
Ще Ви дадем всичко
4.
Нека да чакат
21.01.2024 12:43:40
Никой нищо няма да им даде. Злосторни
3.
ИЗТРЕПЕТЕ СЕ
21.01.2024 11:36:58
Вашта мама,блядска.....трепете са ,жертвите и от двете страни са чудовищни....хак ви е като не можете да се разберете като хората.....
2.
Хахахах
21.01.2024 11:07:32
Руснаците пердашат орките окраински, като магаре на чужди снопи!
Поради липса на жива сила, окраинските велики воини, напуснаха няколко фроната!
ХАХАХХАХАХХ
1.
Нека
21.01.2024 10:12:28
По-добре да дочакат, за да може руснаците да продължат с право доброто дело по прочистването на територията. Като са тръгнали може и насам да минат по някое време, няма да е лошо. Наше дело правое, враг будеть разбит, победа будеть за нами!
  Добави Коментар
България ще се разделя на 4 района за планиране Столицата се обособява като отделен район Осем са регистрираните случаи на бактериален менингит от началото на годината Заболеваемостта е много ниска в България
Мъск продаде „Екс“ на своята компания за изкуствен интелект Сделката за всички акции е на стойност 45 млрд. долара Днес ще има частично слънчево затъмнение Феноменът ще бъде впечатляващ за милиони хора в Европа, Северна Америка и части от Африка
Ужас на АМ „Тракия“, летят линейки - има жертви Временно движение се осъществява в активната и аварийната лента От фермата до магазина: Цената на агнешкото скача двойно Овцевъдите призовават месото да се купува директно от производителя
Тръмп намалява финансирането, украинците питат: Кой ще отговаря за отвлечените деца? Русия твърди, че е евакуирала уязвими деца от военни зони за тяхната собствена безопасност Щат в САЩ сваля ЛГБТ знамената от сгради на институции
Банков обир завърши с убийство на нападателя Полицайка го гръмна в главата  "Аз не опипвам жени" Депардийо заяви, че не е насилник
Зрители изригнаха срещу въпрос в "Стани богат" Питането сякаш беше прекалено трудно за 10 бона Митничари с огромна находка Украинка скри пари и накити за над 200 бона