Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Дворецът „Версай“ беше евакуиран за седми път тази седмица

Ключови думи: версай, франция, терор

Дворецът "Версай" беше евакуиран отново днес заради анонимна заплаха за бомба, съобщи управата на туристическата атракция близо до Париж, цитирана от ДПА.

Служители по сигурността претърсват помещенията на двореца на френските крале.  

Това е седмото затваряне на "Версай" в рамките на осем дни заради бомбени заплахи, отбелязва ДПА. Въпреки че вече бе арестуван един заподозрян, сигналите продължават, като за всички тях до момента бе потвърдено, че са фалшиви.

През последните няколко дни във Франция стотици училища, както и регионални летища, бяха принудени да затворят заради постъпили фалшиви съобщения за поставени взривни устройства. Властите казаха, че много от заплахите са отправени от млади хора.

Случаите се увеличиха след убийството на учител от ислямист в северния град Арас миналата седмица, което шокира страната, посочва ДПА. След него във Франция беше обявена най-висока степен на тревога за опасност от терористични актове.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Пада си по лелички Дани Петканов разкри пикантна тайна за връзките си с по-възрастни жени Връщат парите на глобените в ковид пандемията Мярката се прилага само в Словакия, засега 
Ученикът, паднал от 4-тия етаж на гимназия в София, е в реанимация Извършена е операция Закопа се жестоко Мнението е на другия ерген Виктор
Изритаха го позорно от Хелс Китчън Аръков, заради пародията в чинията ти, заради пародийното ти поведение, ръцете в джобовете и скръстени пред гърдите ти през цялото време ти казвам, че това е пълен боклук, както и твоето представяне през сезона, избухна шеф Ангелов Времето по Черноморието: облачно, дъждовно и ветровито Температурите по крайбрежието ще се задържат между 9° и 14°, а морската вода ще е студена – около 8°-9°. Вълнението ще бъде умерено – 2 до 3 бала
Пловдивчанин сгафи в Несебър Кара след употреба на алкохол и наркотик Бургазлия и варненка са спипани с дрога При претърсване на дом в "Крайморие"
"Уолстрийт" отбеляза исторически ръст Ето защо Показа огромна воля Рамазанов с обрат на финала на Европейското
Сложих козунака в пералнята и стана божествен Резултатът надмина всички очаквания, станаха огромни конци Фридрих Мерц с послание към Белия дом! Думите му касаят силно и България "Германия ще изведе ЕС напред", твърди фаворитът за канцлер