Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Кирил Петков: До края на мандата си няма да говоря за партии!

Като служебен министър искам да съм фокусиран върху работата си в последните две седмици, обясни той
Ключови думи: кирил петков, служебен министър на икономиката, партия, политически проект

Няма да говоря по теми за политически проекти, докато не ми изтече мандатът. Като служебен министър искам да съм фокусиран върху работата си в последните две седмици. Това каза пред медиите в парламента министърът на икономиката Кирил Петков. 

„В следващите две седмици ще говоря точно в това си качество – служебен министър на икономиката, експертно. Знам в момента, че страстите са в другите теми, както и интересът. Когато свърша да бъда служебен министър, ще отговарям“, заяви Кирил Петков и опита да отмине микрофоните, но журналистите продължиха да настояват.

„Видяхме, че за 3 месеца можем да направим доста голяма промяна. Целите ни отбори осъзнахме, че ако продължаваме да инвестираме енергията си в тази посока, България може да стане различна. Ще говорим за това, когато свърши мандатът. Всичко, което правим, ще бъде прозрачно и представено пред медиите“, каза още Петков и обясни, че закъснява за изслушването в Народното събрание.

 

14
Коментара по темата
14.
монопол
01.09.2021 00:17:10
Upii yes!
13.
Ойт
31.08.2021 20:28:01
Удри бай Кириле... таа мачка не е нашата.
12.
До Петков
31.08.2021 19:29:22
По горе в статията има един за проверка -Несито
11.
Селския
31.08.2021 17:41:37
Кирчо е готин , ама още помня тоя сорт юпита !! Милен Велчев...и прочие !! Нещо нямам му вяра !!
10.
Йо хо хо
31.08.2021 15:54:19
Драматична концепция редом с фанатизма на непреклонен фанатик. Пиратите от Харвардския вилает, стари партизанки, червени куртизанки с долни леви убеждения съединители.
Пришълците с 12 кенефа, миризмата на кафяво-червената мъгла. Придворната дама на Р.Р. от околовръстното , Кашкавалов сиренясъл да го целува.
9.
МАЗУРЕК
31.08.2021 15:33:28
И с просто око вече се вижда , че този е фалшив и надут медийно балон.
8.
Слави Тулупа
31.08.2021 15:29:51
Лапай, за друго не ставаш
7.
Месиите да идват, кой е тос кирил петков?
31.08.2021 15:03:19
За жалост, хора като него нямат шанс тук. Сега виж, Кобрата, Слави, Боко са политически исполини в България. Слави с полупразни обещания и чист хейт по ГЕРБ, както и абсолютно див популизъм, стигна до първото място. Сега като той отива на срив, Костадин Костадинов от Възраждане ще му вземе мястото, следващата патерица на ДПС и ГЕРБ, следващите диви популисти псевдомъжкари. После пък Кобрата ще издигнат като проект, който ще ни пази от Слави и Възраждане. Накрая и ако той тръгне да си сваля рейтинга, Пешо Сумистът изкарват от затвора, заедно в коалиция с Ванко 1 правят партия и обират лаврите.

В България това се харесва на електората. Псевдомъжкари, диви популисти, празни и лъжливи обещания за хиляди левове минимални пенсии (справка Волен Сидеров). Кирил Петков няма шанс, та той дори първото условие, да имаш IQ до 90 не изпълнява, как изобщо да говорим тогава за нещо повече?

И така ще продължаваме докато накрая селските кръчмари и биячи не издигнем за топ политици и премиери, в отчаян опит да дадем власт на тези нови МЕСИИ да ни СПАСЯТ от Кирил Петков и Асен Василев.
6.
Двеста!
31.08.2021 14:19:50
Ако този тепегьоз не го разкарат, НИКОГА няма да подам вярна декларация! Ще видят как играе Бай Ганьо карти с англичаните.
5.
Този хвалипръцко
31.08.2021 13:12:08
Евентуално ако не е разбрал, че е политически труп значи работата е мноо зле.
4.
CTAHKO
31.08.2021 13:10:11
Бакале Бакале ти си голям балък ако смяташ че Кирчо Канадеца ще удря по тях....
3.
Бакал Маринов
31.08.2021 12:43:15
Удри Киро...по мутрите и дпс-то...,
2.
питанки
31.08.2021 12:43:01
НАГЪЛ ТИП ! Смени хората на Пеевски с хора от тяхната фондация и това го счита за успех ? Парите не текат в джобовете на Пеевски а по сметките на Прокопиев. Браво на България.
В икономиката за която отговаря е ПЪЛЕН ПРОВАЛ. ОПУСТОШЕНИЕ !
Цените на горивата, тока, олиото, метала. Инфлация.
Нито един голям инвеститор не кацна за три месеца. Е да, на Кирил Домусчиев му даде 34 млн лева за да сглобява електрокари в завода на Гриша Ганчев. Голям успех.
Кажете ЕДНО КОНКРЕТНО НЕЩО, което палячото е постигнал ?
1.
Бургазлия
31.08.2021 12:34:24
Скрий се някъде ве канадски катър
  Добави Коментар
Лунен календар за март 2025 г: Внимавайте какво правите на тези дати Има точно определено време, в което трябва и не трябва да посетите фризьора Никога не правете това с нови дрехи, за да не привлечете неприятности и беди в живота си Ако имате нови дрехи, които никога не сте носили, тогава не се препоръчва да ги продавате или давате на други хора
Ако имате един картоф, добавете само още 2 съставки и ще сготвите нещо божествено Непременно опитайте тези картофени мекици Папа Франциск назначи монахиня за царица на Ватикана Досега длъжността „губернатор“ е била поверявана само на кардинали
Безпрецедентен успех за три зодии през март Със смяната на сезоните, всички области на живота ще претърпят обновление, от професионални дейности до личен живот и здраве Цената на кафето по света достигна исторически връх, на какво се дължи Както и при какаото, причината за повишението на цените на кафето е климатичната криза
Как да избелим белите дрехи Тези грешки в поддържането ги съсипват Потребители следят за фалшиви касови бележки Проверката се прави с мобилно приложение
Останах в шок, когато видях, че свекърва ми глади сол, а се оказа толкова полезен трик Следвайте тази проста процедура редовно, за да поддържате ютията си в отлично състояние Фолкпевица "лети" бясно, откачено с 307 км/ч по АМ "Тракия" Вая Александрова по-късно изтри клиповете
На 4 март имен ден има почитано българско име Православната църква чества Преподобни Герасим Потъна в скръб Почина съпругът на Доли Партън