Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Очаква ни облачно време, вижте прогнозата на синоптиците

Ключови думи: времето днес, прогноза за времето

Днес ще бъде предимно облачно и на много места в Западна България, а до края на деня и на изток ще има валежи от дъжд. Ще духа слаб, в Дунавската равнина - до умерен вятър от изток-североизток. Максималните температури ще са предимно между 10° и 15°. Привечер валежите ще се усилят и през нощта на места в Западна България и западните райони на Горнотракийската низина ще са значителни.

В планините ще бъде предимно облачно и с валежи от сняг, под около 1500 метра – от дъжд. Ще духа умерен до силен юг-югозападен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 9°, на 2000 метра - около 2°. През нощта срещу понеделник на места в масивите от Западна България валежите ще са значителни.

По Черноморието ще преобладава облачно време и след обяд главно по южното крайбрежие ще има валежи от дъжд. Ще духа умерен вятър от източната четвърт. Максималните температури на въздуха ще са 10-12°. Температурата на морската вода е 9-11°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.

Слънцето в София изгрява в 6 ч. и 40 мин. и залязва в 20 ч. и 12 мин. Продължителността на деня е 13 ч. и 32 мин. Луната залязва в 1 ч. и 31 мин. и изгрява в 10 ч. и 23 мин. Фаза: два дни преди първа четвърт.

Източник: meteo.bg

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Стряскаща информация за колапса в Испания Може да няма ток 10 часа в голяма част от страната, пълното възстановяване на електропреносната мрежа ще отнеме дни... 12-годишно момче е пребито в страната Тежък случай от Луковит
Потъна в скръб Джъстин Бийбър загуби много близък човек Катастрофа с Вальо Михов Инцидентът е с ниска скорост
Путин изрази огромна благодарност към... От Кремъл поздравяват Северна Корея Българки с разтърсващи думи за хаоса в Испания Положението е тежко
Много тежка катастрофа в София Моторист бере душа И Гришо е част от драмата с тока Мачът му с Фиърли е прекъснат за часове
Само 15 минути – и вечерята е на масата: рецепта за печено пилешко филе с кашкавалена коричка Пoдхoдящo е кaктo зa делничен oбяд, тaкa и зa специaлни пoвoди Капанът на "дребния шрифт" при някои кредити: Теглиш 2000, връщаш 4000 Близо 40 на сто от хората в България изобщо не могат да заделят пари настрана
Бургас обединява сили с турски общини в борбата с нелегалните мигранти Трансграничният проект е на стойност над 1,7 млн. лв.  Официално! Башар Рахал гушва бебе №3 Любомира Башева най-после официално потвърди, че очаква първата си рожба