Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

12 души от област Бургас загубиха битката с COVID-19 тази нощ, 240 са новорегистрираните

Общо за област Бургас случаите положителни проби за COVID-19 към момента са 10215
Ключови думи: коронавирус, пандемия, рзи-бургас, последни данни ковид, флагман

Сериозен ръст на заразените с коронавирус се отчита в област Бургас. Току-що Регионалната здравна инспекция в Бургас публикува данните за развитието на пандемията през последните 24 часа. Общо 240 са новорегистрираните случаи на Covid-19.

В област Бургас нивото на заразени е традиционно високо. 240 души, които са дали положителни проби през последното денонощие. Само в Бургас броят им е 150. След това е Карнобат където има 18 регистрирани и Созопол - с 16. 

РЗИ посочва, че за последните 24 часа общо 12 души са загубили битката с коварния вирус, други двама са в реанимация в тежко състояние. 

 

8
Коментара по темата
8.
До 5
16.12.2020 18:57:59
А бе Да си жив и здрав !
7.
1122
16.12.2020 16:46:03
Логиката ще осъзнаеш,като ти се наложи да бъдеш приет в болница,а няма да има лекари и сестри да те лекуват,защото са или болни,или заразени или починали от Covid-19.
6.
5
16.12.2020 15:18:59
Да, само ти. Тютюнопушенето не е заразно.
5.
Реалист
16.12.2020 14:56:44
На година в България умират средно 33 000 души от тютюнопушене, но такава епидемия никой не е обявил!
Тази година от ковид починали 6000 българи и всички сме затворени и доста хора са безработни заради това.
Само аз ли не осъзнавам логиката?
4.
Само питам
16.12.2020 13:23:33
за учителите, нали вече не ходят на училище, явно другаде се заразяват
3.
Осъзнайте се
16.12.2020 12:39:26
А дали? Защото аз лично познавам човек , който почина от инсулт и продажниците го писаха "коронавирус" в епикризата. Срам и позор!
2.
разум
16.12.2020 12:38:08
Тютюнопушачи, хора с хронични заболявания на сърце, хора с наднормено тегло, хора над 65 са особено уязвими. Всеки си мисли че няма да се зарази! Стойте си вкъщи, хора!! Пазете се. Не се поддавайте на алчност. Бъдете разумни
1.
Сарафово
16.12.2020 12:34:01
"Няма вирус" убедени са боргашките странджански бекове.
"Лъжат ни, манипулират тестовете" пригласят им ямболските кукери заселени в Меден Курник.
"Дават по 3000 лв. да излъжеш, че си коронясан", това разгласят сливенските боргашки селтаци навряти в панелки в Славейков.
  Добави Коментар
Работещите в България масово са недоволни от... Заплатата си Тя празнува днес Има рожден ден
Водачът на червените в София се отказа от битката за лидер на БСП Благодарение на принципите и на нашите леви политики разбихме мита, че столицата е "синя крепост", каза Иван Таков Носи часовник за 740 000 долара Брейди не си знае парите
Иска огромна заплата Кареасо май няма да се разбере с ЦСКА Министърът на туризма и Националният борд по туризъм обсъдиха предизвикателствата пред бранша На срещата бе обсъден и въпросът за туристическия гаранционен фонд, който ще осигури допълнителна стабилност за бизнеса и ще създаде механизми за защита както на туристите, така и на туроператорите
Слагам това в тестото и питката става мека като памук Преди да приготвите тестото, първо извадете всички съставки предварително, така че да се затоплят до стайна температура Разберете кога е най-добре да използвате течен прах за пране За разлика от праха за пране, компонентите на течния перилен препарат моментално се разтварят във вода с всякаква температура
Такова чудо не сте опитвали! Баница-Акордеон - нула усилие, впечатляващ резултат Тази рецепта е толкова проста, че дори начинаещите в кухнята могат да я приготвят без усилие Това е най-безопасният начин за размразяване на продукти Важно е да знаете, че не бива да опитвате да ускорите процеса на повишаване на температурата
Ледена Луна преобръща живота на 4 зодии през февруари Животът на тези хора може да се обърне буквално на 180 градуса Украинският парламент разреши закупуването на двата реактора от АЕЦ "Белене" Разрешението е само за закупуване на оборудването, а не за започване на строителство