Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Петър Боксьора, който помля 6 коли с БМВ-то си, пуснат под гаранция от 5000 лева

Ключови думи: петър георгиев боксьора, парична гаранция

19-годишният пловдивчанин Петър Георгиев, който потроши с БМВ-то си 6 автомобила в пловдивския район „Тракия“, е освободен от ареста срещу гаранция от 5000 лева, пише Trafficnews.
Както е известно, в понеделник Петър Георгиев не спрял за проверка и се опитал да избяга от полицията. В последвалата гонка той блъснал 6 автомобила, преди да ъде заловен. После отказал да бъде изпробван за алкохол и наркотични вещества, не дал съгласие за полеви тест, а само за кръвна проба.
Резултатите от нея още не са готови.
Георгиев е превлечен като обвиняем по чл. 270 – той е нарушил закона, като е пречил на унифомените да изпълнят задълженията си.
Петър Георгиев е студент, допреди година и половина се е занимавал с бокс. Бил е и футболист - юноша на ФК"Ботев" - Пловдив, след това е играл в отбора на Европейския колеж. Очевидно е любител на марката БМВ, тъй като предишният му автомобил е от същата марка, но е по-стар. С поредното си беемве той се сдобил преди три дни. Младежът има криминално досие,  регистриран е като извършител на кражба, когато е бил на 16 години. 

2
Коментара по темата
2.
Bobo
27.12.2019 17:21:49
Добра новина. боксьорче ся ще плащаш яко
1.
НЯКОЙ
27.12.2019 16:33:54
Резултата от пробата никога няма да излезе на яве. Така е в нашата мила родина. Давай Петьо до следващия път.
  Добави Коментар
Банков обир завърши с убийство на нападателя Полицайка го гръмна в главата  "Аз не опипвам жени" Депардийо заяви, че не е насилник
Зрители изригнаха срещу въпрос в "Стани богат" Питането сякаш беше прекалено трудно за 10 бона Митничари с огромна находка Украинка скри пари и накити за над 200 бона
Полицай разстреля млад крадец Екшънът стана на Балканите Пенсионира се? Форд излиза в заслужена почивка?
Бедствено положение в... Хърватия Чу ужасна новина Семейна трагедия за Маркиньос
Полицай с голям гаф Стреля по погрешка Тази супа е чудна Полезна и вкусна
"Ще получа разрез на сърцето" Венци Стефанов култов за футбола в България Министър Мирослав Боршош даде старт на подготовката за летния сезон по Черноморието Обиколката започна от Варна, без участие на кмета въпреки отправената покана