Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Беглецът от Пето РУ Атанас: Изхвърлях боклука и без да искам ударих полицая

Мъжът от с. Градец, общ. Котел съжали за действията си, без да иска избягал от ареста
Ключови думи: атанас бундев, беглец, арестант, пето районно, дървена дръжка, боклук, новини от бургас

Без да искам избягах. Изхвърлях боклука и без да искам ударих полицая. Съжалявам. Искам да съм свободен, да се прибирам. Оставих лапето и жената вкъщи. Това каза през сълзи 28-годишният беглец Атнас Бундев, който на 11 ноември т.г. избяга от ареста към Пето районно управление в Бургас. Тогава мъжът от с. Градец, община Котел удари с дървената дръжка на метлата полицейски служител в областта на гърба.

Преди минути Районният съд в Бургас гледа мярката за неотклонение спрямо Атанас. Той е обвинен в нападение над длъжностно лице при изпълнение на служебните му задължения и в бягство от „Помещение за настаняване на задържани лица“ Припомняме, че той излежавал присъда - решение, издадено от Карнобатския районен съд по реда на Указа за борба с дребното хулиганство – 14 дни задържане в поделение на МВР и полагане на обществено-полезен труд. В съдебната зала стана ясно, че Атанас е нападнал възрастна жена с дървена пръчка.

28-годишният Атанас е избягалият арестант в Бургас (СНИМКА/ОБНОВЕНА)

Според държавното обвинение мъжът има богато съдебно минало и ако бъде пуснат на свобода има реална опасност да извърши ново престъпление или да се укрие.

Защитникът адвокат Владко Ралчев обаче отсече, че престъпленията, които Атанас е извършил са твърде леки и не заслужават най-тежката мярка за отклонение „задържане под стража”, както настоява прокуратурата.

Съдебният състав не се съгласи с нито един от доводите на защитата и прати беглеца в ареста.

12
Коментара по темата
12.
Лукчо
18.11.2019 23:42:43
Той толкова се съпротивлявал да не го наевът ,че ухапал нападателя по мура за да си запази честа.Ако не бяха го хванали щеше да е пич а сега Съжалява ...мангала мръсен...
11.
Ротшилд
18.11.2019 19:58:46
Манго ударил без да иска полицая, а след това видял един кон,животното побягнало, а манго го подгонил и така се озовал чак на гарата в Карнобат. Достоверно алиби на един мангал.
10.
Бургас
18.11.2019 18:26:11
Сган мръсна. На 9 място сме били по заплати в страната - най добрия град за живеене. Само с такива ще остане "най добрия град за живеене"
9.
..
18.11.2019 18:13:45
Мангал,можеш ли без да искаш да паднеш по стълбите 13 пъти,гурлив сач
8.
Аз ако съм
18.11.2019 17:31:54
Аз ако съм съдия и чуя...."без да искам избягах" бих го приел като убида и опит да се ебават с мен! Съответно бих му дал на секундата 1 година горница над присъдата само за този опит да се ебава с мен!
7.
до 6
18.11.2019 17:22:24
Адвоката на този циганин също е циганин.
А както е известно на всички те нападат предимно българи. Така, че няма шанс майката на адвоката да пострада.
6.
Ако този
18.11.2019 17:16:10
запука майката на адвоката с някоя летва, дали адвокатина пак ще го сметне за "твърде леко престъпление"?
5.
Гпркият
18.11.2019 17:12:05
"Без да иска "избягал от ареста...
Прилича на неговия аркадаш...
"Исках да гласувам, ама нямах желание"...
4.
Георгиева
18.11.2019 17:08:01
Аха през сълзи искал да си ходи..защо.. пак да пребива възрастни хора..като преби възрастната жена съжали ли мангал гнусен??? Ако те пуснат и пак се прибереш в Подвис..майка ти жална..има подписка да напуснете селото цялата измет дето сте там...и ние всичко възможно ще направим да се върнете в циганското си село Градец и там да нападаш вашите циганета...боклук.
3.
Без да искам избягах.
18.11.2019 17:04:12
"Без да искам избягах."

хааааааааааааахахахах
това го могат само циганите хахах

хахахах

Без да искам избягах.


МУААААХАХАХАХАХАХА
2.
до 2
18.11.2019 16:43:14
Не него, да прибере чавето и майката, този да лежи поне десет години в пандиза.
1.
???
18.11.2019 16:28:47
До адвокатчето....ей убитак...като толкова ти е жал за тази плюмка си го пребери във вас!
  Добави Коментар
Гладиаторски дуели и инфарктни моменти на 16-тия шахматен мемориал за купа "Янко Гюзелев" Гросмайстор Момчил Николов за втора поредна година завоюва престижното отличие Знаците, които показват, че той определено си пада по теб Ето кои ся те
Една от три жени между 18 г. и 60 г. страда от липса на интерес или удоволствие от секса Проблемите във връзката - неразбирателствата, липсата на комуникация и на внимание може да намалят желанието за секс у жената Зодиите, които ще получат мечтано предложение преди края на февруари 4 зодии ще се радват на положителни оферти
Пламен Карашев съобщи голяма новина навръх рожденния си ден Националният празник ще бъде отбелязан по незабравим начин в Бургас „Щастието на французойката“: торта суфле без печене Всички любители на сладкото са луди по нея
Сигнал до Флагман.бг: Страшна измама с прахосмукачки Dyson и Техномаркет (СНИМКИ) Направена е фалшива страница от името на веригата, от която мамят наивници Ако искате я наричайте модерна мусака, ако искате руло от картофи - всичко му отива на това изкушение Приготвя се с евтини продукти, подобно на класическата мусака с картофи
Просто изсипете пакетче мая в пералнята и решете този проблем Опитните домакини заместват купешката белина с мая за хляб Усложненията от грипа идват седмица след него Това се случва основно при пациенти с компрометиран имунитет, както при бременни и кърмачета
Обявиха най-странната обществена поръчка. 9,2 милиона лева за конете на спецченгетата Пусната е от Столичната дирекция на вътрешните работи Имахте ли необичайно главоболие и неразположение? Подгответе се за още! Ударила ни е силна магнитна буря, предстои още