Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Кой пое функциите на Иво Христов в президентството

Главният секретар Димитър Стоянов (с бялата коса) съвместява и длъжността "началник на кабинета" на президента
Ключови думи: Иво Христов, президент, Румен Радев, Димитър Стоянов, началник на кабинета на президента, главен секретар на президента

Два месеца след напускането на Иво Христов все още няма назначен нов началник на кабинета на президента. Вместо това Румен Радев е възложил на главния секретар да изпълнява и функциите на овакантения пост, показа проверка на „Флагман“.

Христов напусна длъжността в средата на април, след като стана ясно, че ще е кандидат за евродепутат на четвърто място в листата на „БСП за България“.

Той влезе в Европарламента „на ръба“, след като бе изместен от Сергей Станишев с преференции. Иво Христов изпадна на пета позиция, но соцформацията вкара точно пет евродепутати и така човекът на президента успя да се класира.

Неговият пост на „Дондуков“ 2 обаче продължава да е вакантен.

Назначаването на нов началник на кабинета ще бъде своевременно оповестено от пресцентъра на президентската институция“, отговориха лаконично от администрацията след запитване на „Флагман“ - планира ли се да бъде назначен титуляр на поста.

Длъжността "началник на кабинета" се изпълнява от главния секретар на държавния глава Димитър Стоянов“, информират още от „Дондуков“ 2.

Припомняме, че Димитър Стоянов е полковник от резерва – офицер от Военновъздушните сили (ВВС). Бил е „дясна ръка“ на Румен Радев и в ръководството на ВВС.

Любопитен момент е, че новият евродепутат Иво Христов продължава да е председател на Стратегическия съвет на президента, който бе сформиран преди няколко месеца.

2
Коментара по темата
2.
КГБ
25.06.2019 23:54:27
Там са подредени КГБ,ЗКПЧ,приятел,роднина,баджанак!
1.
Smith
25.06.2019 22:11:22
Там е пълно с безродни рубладжии. Решетников все ще намери друг идиот да брани руския интерес и да продава Българския
  Добави Коментар
Мегатрус в Азия: Земята се разцепи, срути се небостъргач (ВИДЕО и СНИМКИ) Масова паника в няколко азиатски страни предизвика силното земетресение в Мианмар, предадоха световните агенции Заслужава ли само 8 години затвор Извергът Чернев е записвал част от изтезанията на видеото, в което се чува как детето умолява да бъде убито, защото не издържа повече болката и ужаса, на е подложено
Край с това предаване Идва "България търси талант" 5 финансови грешки, които да не правиш Как да спреш да тънеш в дългове и да вземеш контрола над парите си?
Какво е бъдещето на селското стопанство в Европейския съюз Много силно земетресение в Азия (ВИДЕО) Земята се разтресе в Мианмар
Ученици и учители заедно даряват кръв в Бургас В акцията са се включили 6 гимназии от Бургас и региона С това "Хелс Китчън" удари дъното Финансистката Виктория получи изненадващо предложение за брак от дългогодишния си приятел по време на емоционално посещение в техния дом
До една година ще санират 1000 блока, обеща зам.-министър От местните власти се очаква да уведомят собствениците за промяната, тъй като те трябва да осигурят 20-процентовото съфинансиране Бившата на Доган и дъщеря им заедно в хитов сериал Любопитна подробност е, че единствената дъщеря на Ахмед Доган всъщност завърши "Журналистика“, но така и не пробва развитие в тази сфера
"Ограби" го в "Ергенът" Джентълменът и бизнесмен Васил разбърка картите в предаването Гаджето го заряза Близки на Рая обаче не отричат, че водещата отдавна е трябвало да вземе това решение, защото Явор само я дърпал надолу