Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Бургазлията Искрен: Любовта трябва да се случва от само себе си

Искрен Тончев – Искрата
Ключови думи:

Непознато място“ е темата на последното ми парче, исках да представя отношенията между двама души, а не търся географско място. Дори в текста казвам, че тя остава непознато място. Това заяви младата бургаска звезда на българската музика Искрен Тончев – Искрата в предаването „Famous VOX“.

Той не скри, че обича да пътува много, но повече е обикалял из Европа. „Азия е много различна, с удоволствие бих се пуснал, за да разгледам“, разкрива изпълнителят на „Монте Мюзик“.

„Любовта трябва да се случи от само себе си. Човек трябва да е готов и да е с отворени сетива, но не и да тръгне и да я търси. В периода, в който не сме във връзка, трябва да работим за собственото си развитие, за да бъдем по-привлекателни“, категоричен е Искрен.

И допълва, че една връзка не би трябвало да пречи, а да помага, а човекът до теб трябва да ти вдъхва сили.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Бургазлийка остава в „Живот на Кантар“ след порой от сълзи  Фотографката Вили Пефтичева свали 1,5 килограма от теглото си за седмица, но заради имунитета на Йорданка, отиде на елиминации и ги спечели Остави малко на въображението Певицата показа отлична кондиция
Има огромна цел Илиана Раева разкри важни неща за родната художествена гимнастика Показа тяло за милиони Ратайковски е в отлична кондиция
Шашна всички Говори с извънземни и смята, че има хора, които се хранят "само със слънце" Знае 3 чужди езика Петко Панайотов от ЦСКА е талантлив не само във футбола
Вижте как ученици от Люляково едва не разплакаха от радост класната си Подариха й разкошен букет и я развълнуваха с покана за бал, на която нямаше как да отговори, освен с „разбира се“ 111-годишна посочи, че е в добра форма, защото... "Не пие алкохол, не пуши, чете книги и похапва шоколад"
Стана леля Страхотна новина за Крисия Уточниха дали е имало жесток бой в съблекалнята От "Левски" категорично отрекоха 
Земетресение от 4,8 по Рихтер близо до България Гръцки остров се люшна Дете със спешна нужда от трансплантация летя до Германия със "Спартан" На борда с малкия пациент са били неговите родители, медицински екип от СБАЛ по детски болести "Проф. Иван Митев" и медицинска реанимационна сестра от ВМА