Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Нов трансферен удар на Нафтата, привличат бивш играч на Славия, Литекс и Левски

Ключови думи:
Юношите на Нефтохимик Виктор Янев и Симеон Русев ще пътуват с отбора за Турция, където „шейховете“ ще са на подготвителен лагер от утре до 9 февруари. Двете момчета тренират с отбора вече 10-на дни и треньорското ръководство остана доволно от това, което показват в контролите и тренировъчния процес. Освен тях вчера стана ясно, че и бившият футболист на Славия, Литекс и Левски Галин Иванов също се присъедини към Нефтохимик, като се очаква след като „зелените“ се приберат от Алания, той официално да стана играч на бургазлии.

Утре по обед групата на Нефтохимик отпътува за Истанбул, от където с вътрешен полет ще отлети за Алания. За сега има договорени три контролни срещи там - 31.01 – ФК Черноморец (Одеса), 04.02 – ФК Тобол (Казакстан), 08.02 – ФК Пелистер (Македония).

След прибирането на отбора на 9 февруари предстои официално представяне на тимът, което ще бъде на демонстративния мач, който ще е по повод 20 години от вицешампионската титла на Нафтата. В този мач един срещу друг ще застанат отборите на Нефтохимик от сезон 1996/97 и сегашните футболисти на „шейховете“. Дългоочакваната среща ще е на 12 февруари (неделя) от 18:00 часа в спортна зала „Младост“ в Бургас, а входът за събитието ще е свободен.
3
Коментара по темата
3.
nafta
27.01.2017 16:27:23
Ama drug put toz otbor ne e kato na portochana
2.
бургазлия
27.01.2017 15:13:28
Двете юношки са продукт на Черноморец,не на нафтата.преди 15дена ги взеха от школата на Черноморец.никога не са уграли за нафтата
1.
Бургас
27.01.2017 13:06:32
TURISTI-S NASHITE PARI.
  Добави Коментар
Интересен празник е Има много народни поверия Космическа храна и излагация в Hell`s Kitchen, готвачките изпратиха космонавтите ни на Марс Шеф Ангелов нарече сините мухльовци, защото скриха зад единствената дама в отбора си и й намазаха кънките, а на златните обеща 100 бона, ако размажат червените пак
Ужасна трагедия в чужбина Военен самолет се разби, има много починали Потъна в скръб Скалата загуби кучето си
Треньорът на Григор Димитров: Синер е... Напълно невинен Каза й разтърсващи думи Вики харесва Брани
Жена наби мъжа си В Монтана Милионерка е Сами Шийн не е много срамежлива, прилича на баща си в това отношение
Много е силен Рамазанов си върна на друг класен спортист Учител с фурор в "Стани богат" Спечели 10 000 лева
Одобрени са ключови промени за туристическия сектор Новите изменения в Закона за чужденците в Република България ще улеснят достъпа до висококвалифицирани и сезонни кадри Трилър в Румъния: Джорджеску излезе от прокуратурата след дълъг разпит Бившият кандидат за президент на Румъния е обвинен в шест престъпления