Ресторантьор в Созопол изби рибата, таксува клиент по 20 лева за стол! (СНИМКА)
Ресторантът е един от най-луксозните по Южното Черноморие, но незнайно защо реши да опетни имиджа си по този начин
09 Август 2017, Сряда, 14:53 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВАСтава въпрос за изключително луксозен ресторант на пристанището в Созопол – „Miloz Fish & Grill”
Ресторантьор в Созопол изби рибата, след като таксува клиент с по 20 лева за …”резервиран стол!”. Читател на Флагман.бг изпрати уникална касова бележка, която показва докъде е достигнала изобретателността на родните ресторантьори.Става въпрос за изключително луксозен ресторант на пристанището в Созопол – „Miloz Fish & Grill”, който това лято придобива популярност заради добрата си кухня. Цените са малко по-високи, но качеството е на ниво. Стига разбира се да не ви таксуват и столовете в касовата бележка, както се е случило с клиент на 4 август.
„Казаха ни: Или плащайте, или повече няма да ви пуснем тук”, възмущаваше се Василена Влахова.

Преди години ресторантьори в Слънчев бряг калкулираха върху сметките посудата и музиката, но това се случваше далеч преди България да влезе в ЕС и в период, в който действаха особени закони.
ВИЖТЕ ОБЯСНЕНИЕТО НА УПРАВИТЕЛЯ НА ЗАВЕДЕНИЕТО - ТУК
В категории:
Бургас
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света
Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България
Цигарите поскъпват от август, след това и от март догодина

НАП проверява много малки риби, които са що-годе изпълнителни и винаги търси "под вола теле"...
Ай да му затворят на този мерзавец "луксозното" заведение - сигурно няма, защото зад него я стои депутат, я министър, като оная с конската мутра, Ангелкова дето и понятие си няма от туризъм!
Очевидно не са издали фискален бон!!
НАП КЪДЕ СТЕЕЕ??
правилно
правилно
правилно
правилно
правилно
правилно
правилно
правилно
правилно
правилноправилноправилноправилно
Сега сериозно , сезирайте съответните органи да направят проверка !
Koito iska v istoricheski grad da e gotov da plasta po 100 leva na vecher.
Taka sa hubavite nesta.
Samo taka ste ima pari da se stroyat drugi po hubavi nesta i po krasivi gradove.
Zasto v Meden Rudnik nikoi niama da dade pari za restorant?????