Извънредно! Жестоко убийство потресе Бургас, има арестуван
Убийството е извършено в кооперация на бул."Сан Стефано" в Бургас снощи - по време на финала на европейското първенство по футбол
11 Юли 2016, Понеделник, 10:29 ч.
Автор: Георги ДИМИТРОВ, снимката е илюстративнаБорислав е умъртвил жертвата си с юмруци и удари с чиния в главата
Жестоко убийство потресе Бургас. Борислав Й. е задържан, след като снощи, в 23 часа, умъртвил по изключително жесток и мъчителен начин Пламен Панайотов.
Убийството е извършено в блок на бул."Сан Стефано" в Бургас, а Борислав е убил жертвата си чрез нанасяне на много удари с юмруци и чиния в областта на главата.
От прокуратурата съобщават, че извършителят е задържан и е с наложена мярка от 72 часа. За престъплението е предвидено наказание „лишаване от свобода“ за срок от 10 г. до 20 г.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
В категории:
Крими
Подробности за драмата с "принца"-красавец, признат за изнасилвач
Всички шофьори допускат тези грешки с климатика в колата, а те източват резервоара ви през лятото
Аз съм гастроентеролог от Харвард и ви съветвам да ядете тези 4 плода за добро храносмилане
Пълен потрес: Пиян баща качи 15-годишното си дете зад волана
Вече не пържа тиквичките, а правя този солен кекс - пухкаво и вкусно изкушение, което изчезва още топло
Сребърни медали и две индивидуални отличия за несебърски деца на международен футболен турнир
Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000
Подпалиха дипломатически автомобили на българското посолство в Скопие
21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже
Европейската комисия предупреждава: Пазете се от онлайн измами и фалшиви отзиви
Международният футболен турнир за купата "Созопол-Царево 2026" започна с елитни младежки отбори
Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС

Затова града е беден.
Сложете го в парк на геноцида и сложете нова модерна статyя на свободата от блестящо желязо направена от Французи, да става за картички.
Града е толкова грозен (ако не е морето) че няма къде да снимам няколко хубави сгради. Вижте Биг Бен в Лондон, вижте Райксмюзем във Амстердам, нищо нямаме!
Дори храма е сив и със тъпи куполи, не блести!
Тоя град му трябва закон за красотата и цветовете!
Всеки 10 години всяка сграда трябва да е боядисана и санирана по стандард иначе глоби и конфискация!!!
Грозен град прави грозни хора със грозни заплати!!!!!!
Трябва художествен закон за облика на сградите и вида им!
Правете град картичка!!!!
Затова града е беден.
Сложете го в парк на геноцида и сложете нова модерна статия от блестящо желязо направена от Французи, да става за картички.