Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Само във „Флагман”: Румен Овчаров се срещна с фактори от БСП в Бургас, поиска смяната на Миков

Бившият енергиен министър отрече да е агитирал за Корнелия Нинова
Ключови думи: Румен Овчаров, "Лукойл", БСП, Корнелия Нинова, Михаил Миков, Бургас


Бившият енергиен министър и ексдепутат от БСП Румен Овчаров се е срещал с представители на червената партия в Бургас. Според източник на „Флагман” той е агитирал местните велможи да подкрепят Корнелия Нинова за лидер на партията на предстоящия Конгрес през май.

Както стана ясно, Нинова е основен конкурент на Михаил Миков за председател на БСП. Депутатката има много сериозни шансове за успех, тъй като партията видимо продължи да затъва, след като Миков пое лидерството през юли 2014 г.

Михаил Миков все пак като председател владее апаратните игри и може да влияе на структурите, както обикновено се случва в подобни ситуации.

В БСП по традиция, ако лидерът не подаде сам оставка, той много трудно може да бъде сменен.

Румен Овчаров призна пред „Флагман”, че се е видял със съпартийци в Бургас. Той бил в морския град покрай заседание на Надзорния съвет на „Лукойл”.

Видях се с хора, които познавам от Бургас и така просто сме си приказвали. Питал съм ги какво правят, какво струват, не съм ги виждал отдавна. Това, че съм се видял с няколко човека, съвсем не значи, че съм агитирал за когото и да било”, каза Овчаров.

Кои точно са били на срещата, не стана ясно. Румен Овчаров все пак призна, че не е добре настроен към настоящото ръководство на БСП и обеща да каже повече по темата в близките дни.
5
Коментара по темата
5.
Р. Овч.
05.04.2016 01:55:39
Аз съм мръсник.
4.
Р.Овч.
04.04.2016 20:02:02
Зад моята катафалка ще има ремарке........
3.
МАЗАЧА
04.04.2016 19:56:56
Мръсник крадлив
2.
гошо
04.04.2016 19:38:25
Този е руски шпионин, някой трябва да му тегли един коршум!
Защо продава бензин 100 % над нормалната цена! Предател!
1.
Анна
04.04.2016 19:31:47
Грозен комунистически изрод заради тебе Лукойл ни трови града 30 години! Рубладжия! Мафия!
  Добави Коментар
Останах в шок, когато видях, че свекърва ми глади сол, а се оказа толкова полезен трик Следвайте тази проста процедура редовно, за да поддържате ютията си в отлично състояние Фолкпевица "лети" бясно, откачено с 307 км/ч по АМ "Тракия" Вая Александрова по-късно изтри клиповете
На 4 март имен ден има почитано българско име Православната църква чества Преподобни Герасим Потъна в скръб Почина съпругът на Доли Партън
Важна новина за пенсионерите Ето кога започва изплащането на пенсиите през този месец Трупайте точки с карта Petrol.V и печелете безплатно гориво От 1 март поискайте своята карта от касата в обекта
Разтърсваща история в Бургас Как Таня срещна Станислава, за да й помогне да проходи след катастрофа Любопитна информация за третия бойкот на големите вериги Не даде очакван резултат...
Посред зима: Хиляди българи останаха без ток в... Пловдив Бандит обра няколко пъти едни и същи хора "Спях и в един момент усетих, че вратата на спалнята се отваря", споделя шокираната потърпевша Галина Младенова
Премиерът свиква заседание на Съвета по сигурността Темата е "Преглед и анализ на актуалната геополитическа ситуация и произтичащите от нея рискове за националната сигурност" САЩ и Канада с остри действия, замесена е и трета страна Започва ли икономическа война?