Божидар Димитров: Ислямът не е религия, трябва да го пердашим по динковски
Ядосвам се много на политиците, които не могат да разберат корена на проблема с тази ислямска инвазия към Европа. С радикални действия могат да я смачкат, ако знаят две важни неща. Това каза в интервю по бТВ директорът на Националния исторически музей Божидар Димитров.
„И на малчуганите в детската градина вече им е ясно, че ислямът не е религия, а политическа доктрина. Той се стреми към власт в целия свят – халифат и именно това го изключва от списъка на религиите. Решението е просто. Изключваме го от списъка и започваме да го пердашим по динковски начин и то в общоевропейски мащаб“, заяви от болничната стая проф. Димитров.
След като водещият на „Тази сутрин“ Антон Хекимян го попита не се ли страхува, че тези, които скочиха на патриота от Ямбол, може да обвинят и него, историкът сподели, че е обнадежден, след като и външният министър се осъзнал и сложил кръстен знак на мултикултурализма. „Даниел Митов идва от тези кръгове, но лека полека стигат до идеите ми, до възгледите на приятеля ми Павката Чернев, Бог да го прости“, добавя Божидар Димитров.
Той посочи, че не може да се очаква от всички идващи на континента младежи да спазват законите, защото пристигали от държави, които не ги е имало преди 50-60 години.
„Те и прадедите им не знаят как да бранят всяка ливада, не са чували за Ахелой, Айзенкур, Сталинград. Идват от държави, чиито граници са чертани с ножица от колонизаторите и с чиято независимост народите им нямат нищо общо“, подчерта историкът.
„По една случайност скоро бях в най-големия лагер в Харманли. Прибирах камъни за Плиска. Там бе останал единият от двамата бежанци, официално регистрирани в България и от този човек вече нищо не става. Харманлийските пияници го бяха пленили и бяха ликвидирали у него всичко джихадистко и мюсюлманско“, добавя Божидар Димитров.
Той сподели, че очаква в четвъртък да бъде изписан от болницата.
„Нищо лошо не ми се е случило. Лекарят, който бе дошъл с Бърза помощ, имаше съмнение за инфаркт, но в болницата бързо установиха, че става въпрос за двойна бронхопневмония. След като бяха измислени антибиотиците през Втората световна война, тя се лекува за една-две седмици. Аз продължавам да работя. Разпращам екипи наляво-надясно“, каза още шефът на Националния исторически музей. Добави Коментар