Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Автоджамбази задигнаха БМВ за над 20 бона от бургаски футболист

Юношата на "Нафтата" Милен Гамаков стана жертва на нагли крадци в Пловдив
Ключови думи: Милен Гамаков, кражба, кола, БМВ, автоджамбази, Пловдив, Нефтохимик, Бургас
На 21 срещу 22 септември през нощта е открадната колата на капитана на младежкия национален отбор по футбол - бургазлията Милен Гамаков, съобщава Блиц. Полицията в Пловдив е започнала разследване по случая.

Халфът на „Ботев” (Пловдив) е карал BMW 316, като моделът на немската марка автомобил е от 2010 година и е на стойност повече от 22 000 лева.

През миналия сезон юношата на "Нефтохимик" Милен Гамаков игра в 28 мача за „канарчетата” в „А” група и реализира 3 гола. За младежкия национален тим играе от 2013 година насам.
7
Коментара по темата
7.
Hlqba
26.09.2015 16:16:38
Tapa statiq nevqrna snimka istrapnali jurnalisti tapi komentari = България :)
6.
Бургазлия
25.09.2015 18:07:24
Ало наште-една средна Дачия струва толкова.Май сте забравили една нула или пакт е поредната флагманскта простотия.
5.
*********
25.09.2015 14:38:55
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
4.
*********
25.09.2015 14:38:24
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
3.
x
25.09.2015 14:06:22
Che 22k mnogo pari li sa mishki
2.
BMW
25.09.2015 13:55:52
Абе хора джамбазин е търговец"прекупвач" на животни! Престанете да ги бъркате с крадците на автомобили.
1.
кво
25.09.2015 13:32:23
От де толкова пари ???????
  Добави Коментар
Мъжете имат повече мераци към Виктор от "Ергенът", отколкото жените Със старта на новия сезон на "Ергенът" името на Виктор Русинов се оказа едно от най-често споменаваните в родния ефир Пенсията да стане поне 1000 лева За това настояват пенсионери 
Получи 1100 лева сметка за вода В стопанския двор до тях имало авария, която навъртяла рекордната сметка Вегани погнаха нова водеща на бТВ заради тази снимка Заради заклано прасе, мнозина я намразиха 
Има ново гадже, но го крие Това подсказва най-новата песен на певицата – „Сините ти очи“ Тази турска звезда заведе семейството си на скъпа почивка Плащат по 500 долара на вечер на Малдивите, ще останат там поне до март
Риалити звезди станаха родители Неделчо записва подкаст, докато Ния ражда Тази кифла от Ергенът е новата на милионера Гущеров Високата блондинка и милионерският син повече от два часа се забавляваха в заведение на малка уличка, успоредна до булевард Витоша
Спешни мерки след този бой ММС осъди хулиганските прояви Новият сезон на това предаване започна с разтърсваща история Първата мисия за сезона ги отведе в монтанското село Горна Вереница, където един 8-годишен герой и неговият всеотдаен дядо оцеляваха в стара, рушаща се къща
Мъж опита да хвърли "Молотов" по автомобил, но се самозапали Куриозният случай е от Лондон Набиха делегат на БФС пред погледа на Гонзо Кирил Манолов получи удар в лицето от фен