Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Руснаци шашнати: Гей може да стане кмет на София

Лалов иска узаконяване на гей-браковете и циганин в общинския съвет
Ключови думи:
Първият български политик, признал нетрадиционната си сексуална ориентация, внесе кандидатурата си за поста на кмет на София, съобщава руското издание Blackseanews.
Основните точки от неговата предизборна програма са узаконяването на гей браковете и включването в Общинския съвет на представител на ромската общност.

Музикалният мениджър Виктор Лилов подчертава, че започва надпреварата със солидна предизборна програма за подобряване на качеството на системата за управление на града.

Относно сексуалността си Лилов смята, че е крайно време българското общество да се промени и да спре да приема това за сензация. Засега Лилов е независим кандидат и нито една партия не се е осмелила да го подкрепи.
4
Коментара по темата
4.
кокото
11.08.2015 11:28:23
На такава шибана държава точно такъв кмет й отива.А и знайно е,че педерасите по правило са доста интелигентни.И аз ще стане гей,да си повишава IQ-то/дали ще стане/.
3.
Мунчо
06.08.2015 00:08:00
Този е прост педал, не е никакъв Гей щом няма пари като Елтън Джон!
2.
Уточнете моля
05.08.2015 21:26:16
Нетрадиционна сексуална ориентация е много общо казано. Да заяви какъв е - травестит, педофил, зоофил, некрофил стандартен педал или нещо друго или всичко заедно.
1.
1303
05.08.2015 19:03:46
Та,къде точно си "внесе" кандидатурата???
  Добави Коментар
Грандиозен танцов спектакъл: Столицата е домакин на Национална „Купа България“ Очаква се зрелищен спектакъл с впечатляващи изпълнения и оспорвана надпревара Бългapcĸитe гpaдoвe, в ĸoитo зaплaтитe pacтaт нaй-бъpзo
Шокиращо! Откриха световна кино легенда и съпругата му мъртви Твърди се, че нямало следи от насилствена смърт Кран срещу автобус в Пловдив – майсторско паркиране или нов градски атракцион? За щастие, няма пострадали, освен може би достойнството на някой от шофьорите
Бързи кредити в България – Как да избегнете капаните и да намерите най-добрите оферти Съдът произнася присъдата на сириеца, обвинен в убийството на двама полицаи в Бургас Очакваме от уважаемите съдии да отсъдят доживотна присъда, без замяна, казаха близки на загиналите 
Гроздан Караджов: ПВУ е катастрофирал преди нас Проблемът с енергетиката е много сериозен, акцентира политикът Полицията сгащи дрогиран шофьор в Бургас Провинилият се е 41-годишен мъж от с. Равда
Огромен пожар пламна в... Япония Как се стигна до побоя над ученичка? Случаят потресе Пазарджик, агресията дойде от група девойки
Ливърпул с ключова победа Поведе с 13 точки във ВЛ Обявен е нов бойкот в България Планиращите протеста захапаха и банките