Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Изрусената Златка събира пари за парализирано след катастрофа момиче

Черната Златка, която отскоро е руса, призова от плажа в къмпинг „Смокиня“ хората със щедри сърца да помогнат на момиче, парализирано след ужасна автомобилна катастрофа.
Ключови думи: Черната Златка, Златка Димитрова, къмпинг, Смокиня, благотворителност

Черната Златка, която отскоро е руса, призова от плажа в къмпинг „Смокиня“ хората със щедри сърца да помогнат на момиче, парализирано след ужасна автомобилна катастрофа.
„Утре заминавам за Пловдив, тъй като ще стартирам поредния благотворителен базар. От понеделник до сряда в Детски клуб „Теди“ всеки, който може и иска да помогне на Мария да се оздравее, може да се включи. Продължаваме и кампанията за Боби Христов. Който има възможност, нека изпрати един дарителски СМС на ДМС 17 777 с текст Bobi”, каза плеймейтката пред камерата на ТВ7.
Тя сподели, че приятелите и познатите й са били доста шокирани от промяната във външния й вид.
„Изживях приятен шок. Промяната е заради това, че съм рекламно лице на американски продукт за изрусяване. Не знам колко време ще остана руса. Харесвам се засега така. Започвам да свиквам с цвета. Няма нищо ново в моя живот. Всичко си е по старому“, добавя Златка Димитрова. На ръката й има нов пръстен, но тя твърди, че не е годежен.
„Не сме пристъпили към тази крачка и сигурно никога няма да го направим. На мен не ми е важен подписът, няма значение фамилията, а това, което виждам в ежедневието и това, което моят приятел прави за мен. Нищо не ми липсва, освен детето, което загубихме, но съм сигурна, че хубавото предстои и ще си имаме здраво и хубаво бебе“, споделя Златка.
„От 16 години всяко лято идвам на този къмпинг с моите племенници, с майка ми и сестра ми. Намирам плажа тук за много спокоен. Дивотия си е и не е толкова натруфено като „Слънчака“. Това ми харесва! Аз съм доста неглиже в ежедневието си. Цял ден съм на плажа, а вечер се разхождам с децата из стария Созопол“, хвали се бургазлийката.
Репортерката Елена Танева я предизвика да си покаже татуировката, която е близо до задника й. Част от пистолета е скрита от банските й. „Направих го заради характера ми. Аз съм много буйна“, признава изрусената Златка.
Най-ценният й татус обаче е надписът с името на майка й. „Много е ценна за мен, защото тя ми е дала всичко, от което се нуждая, възпитала ме е добре и е най-важният човек за мен в този живот“, каза още Златка Димитрова.
1
Коментара по темата
1.
Христо Стефанов
17.07.2015 23:01:59
С черна коса е по-хубава
  Добави Коментар
Студ и мраз ни чакат и днес въпреки слънцето Максималните температури ще са между минус 2° и 3°, в югозападните райони до 6°-7°, в София - около 2° Орбан моли любезно хранителните вериги да спрат поскъпването , ако не - ето какво следва Унгарският премиер обяви и доживотни  данъчни облекчения за майките, които имат най-малко две деца
Италианският вицепремиер агитира за крайнодесните в Германия Матео Салвини обяви, че подкрепя думите на Мъск 17-годишната Мира Андреева шокира всички в Дубай Рускинята победи на финала датчанката Клара Таусон
Частични местни избори на няколко места в страната Гласуват в Благоевград, Пазарджик, Плевен и Шумен Великобритания налага нови сериозни санкции на Русия Лондон вече е санкционирал над 1900 физически лица и компании
Русия извърши ракетни атаки и удари с дронове срещу Украйна И двете страни отричат да са атакували цивилни граждани във войната, която ще отбележи третата си годишнина в понеделник Месни Заговезни е - Неделя Месопустна През 2025 година Сирни Заговезни се пада на 2 март
3 смутита за топене на корема Детоксикират организма Мъж е убит, а двама полицаи са ранени при нападение с нож във Франция За пръв път Макрон нарече случай от този тип с истинското му име - ислямски терористичен акт 
Ето как ни лъжат с филтриращите кани за вода Рекламираното пречистване на чешмяната вода от всички замърсители с тяхна помощ се оказва невярно Задължителните документи за автомобила, ако ще пътувате с него зад граница Всички европейски граждани имаме право на престой в друга страна от Европейския съюз до 90 дни без да се налага да изваждаме виза или други документи