Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Бареков хвърли бомба в ефир! Сравни се с Христос

Бареков хвърля Карендерска срещу Йорданка Фандъкова
Ключови думи:

Евродепутатът Николай Бареков не спира да изненадва аудиторията. Този път в ефир той се сравни с Христос. "Пътят, който изминах през последната година, е житейски урок за мен. Вече съм много по-полезен на обществото. След като Христос беше предаден от своите апостоли, какво остава и за един Бареков", заяви той в предаването "Беновска пита" по Канал 3 на въпрос за разпадането на парламентарната му група.

"Ако политиката е игра на карти, моите бяха по-слаби от тези на Борисов. Ако не бях изиграл картите си толкова слабо, аз сега щях да съм коректив на това управление. Вместо Бареков избирателите получиха едни политически джуджета като Радан Къневци, които бяха избрани от 10 000 души, половината от които бяха на хасковски цигани. Мен като българин ме е срам от голяма част от министрите на Реформаторския блок", продължи той.

"Борисов трябва да се огледа за силни хора около себе си. Подкрепям реформите, но не по този начин, по-който тези момчета тръгнаха да ги правят. Те до вчера бяха безработни", каза още Бареков по адрес на министрите от РБ. Лидерът на "България без цензура" отговори и на въпрос за кандидатурата на неговата съпруга Мария Календерска за кмет на София.

"Съжалявам, че не настоях Мария Календерска да стане депутат. По време на предизборната кампания тя ще разкрие много от слабите страни на Йорданка Фандъкова", обяви евродепутатът. /БЛИЦ/
3
Коментара по темата
3.
keizo
13.07.2015 08:09:40
Този е най големия лизач на България,смешник
2.
Бичето
12.07.2015 22:35:31
Начи само кадърни хора около този хайванин ..кон да ги ебе не мърдат две крачки назад дават
1.
Иванов
12.07.2015 21:00:59
Слънцето много напече,носете шапки бе хора.Много е важно обществото като не може да се изчисти от тая измет време е църквата да си влезе в ролята и такива самозванци и богохулници да бъдат отлъчени от църквата.По каноните на църквата не трябва да се свиква Велико народно събрание и някой да и попречи да си свърши работата.Ще се сравнява с Господа Бог тцтцть.
  Добави Коментар
Бургаски огнеборци с бърза намеса Изгасиха горящи дървени плоскости  Мъж от Бургас показа какво не трябва да се прави зад волана Кара мъртво пиян
Бургазлия с голям удар в "Капките" Вени е първият участник от този сезон с две победи Трагедия в Турция Загинали и ранени при катастрофа между кола и пътнически автобус
Какво време ни очаква в понеделник? Значителна облачност в България „Хлебарка“ налази ефира на БНТ и дори изпълзя на трето място в „Ново 10+2“ Песента на Диди и Мони от бургаския дует „Парадокс“ дебютира в класацията и едва не я оглави
Не му върви срещу Джокович, защото... Изпълнява бекхенд с една ръка Това са истинските причини жените да привличат емоционално недостъпни мъже Те се влюбват в партньори, които изглеждат чаровни, загадъчни и привлекателни, но с времето се оказва, че тези мъже не могат да предложат дълбока емоционална свързаност
Вече не купувам хляб, от 2 кг брашно правя 45 броя от тези памук питки Лесни са, практични и толкова вкусни, че ще се чудите защо изобщо сте купили хляб Макрон с призив към Нетаняху Френският президент иска спиране на огъня в Газа
Ужасна вест от Мианмар Бременна жена издъхна след земетресението Шокиращ финал Сбогуваме се с хитовия сериал "Златно момче"