Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Пребиха миска преди конкурс

Близо 30 момичета нападнали девойката
Ключови думи:
Близо 30 момичета приклещиха 14-годишна девойка в Пловдив, а четири от тях я пребиха и надраха лицето й, за да не може да се яви на престижен световен конкурс за красота. Това съобщи майката на пострадалата тийнейджърка - Надя, пише "Телеграф.

От седмица насам в града под тепетата навсякъде има билбордове на "Miss & Mr. Grand Sea Universe", който ще се проведе на 25 юни. На тях е снимката на Маргрет Аверин, която е една от претендентките за титлата.

Откакто лицето й се вижда навсякъде из Пловдив, девойката започнала да получава заплахи от непознати момичета във Фейсбук. "Казваха й, че е грозна, че не трябва да участва и ще си изпати, ако не се откаже. Мислехме си, че е хлапашка работа и не обръщахме внимание", спомни си Надя. В сряда следобед обаче Маргрет и нейни приятелки имали среща на детска площадка на метри от Първо РПУ в Пловдив, където често се събирали. Когато девойката пристигнала, там я чакали над 30 момичета. "Обградили я от всички страни, за да не избяга. Тя опитала да се защити, но две от тях я хванали здраво", разказа майката. Други две започнали да удрят и ритат 14-годишната тийнейджърка в главата и по цялото тяло. Започнали да дерат и лицето й. "Крещели й, че правят това, за да не се яви на конкурса. Не спирали да я обиждат, и да й повтарят, че е грозна", сподели още Надя. След като пребили жестоко красавицата, нападателките си тръгнали заедно.

Момичето успяло да се обади на майка си, която веднага отишла в градинката и я взела. "Отидохме в болница. Тя си извади медицинско, а след това се прибрахме, защото беше много травмирана, в шок, а и цялата е в отоци и синини", каза майката на Маргрет. Вчера двете са подали и жалба в полицията. Ченгетата са започнали разследване по случая. Междувременно с девойката работи психолог.
4
Коментара по темата
4.
asd
19.06.2015 20:41:14
E kwa miska moje da e 14 godishna tapa putka weee
3.
Култура
19.06.2015 19:31:49
Обаче и авторът на статията си го бива: "Ченгетата са започнали разследване..." Това все едно са го писали двама седмокласника, чатещи в skype.
2.
xx
19.06.2015 19:15:16
Putki maini ako bqh tam 6tqh da gi naeba I 30 te
1.
!
19.06.2015 12:38:36
Бългaрскa нaродопсихология! Aко не можеш дa стигнеш някой, пребий го! Ей товa сa бъдещите бългaрски жени, съпруги и мaйки!
  Добави Коментар
Това са зодиите с късмет през 2025 г. Тези щастливци ще имат възможност да направят големи крачки напред – в любовта, кариерата, личностното си развитие Спрей прикрива следи от наркотици - пълен хит сред подрастващите (ВИДЕО) Той е с миризма на ягода и е леко лепкав
5 мощни символа за привличане на пари Правилното разположение на мебели, декорации и специални символи може да активира потока на богатство в живота ви Кирил Петков: Вдигаме летвата, Йонко Грозев ще е нашата кандидатура за конституционен съдия Украинският президент прави всичко възможно за сигурността на страната си, каза Петков по повод изказването на Зеленски, че би се оттеглил от поста
Разляха червена боя до сградата на Руското посолство Като символ на кръвта на загиналите украинци. Само победителите в живота имат тези числа в датата си на раждане Ако имате едно от тях, материалното благополучие през Годината на змията ви е гарантирано
Много важна промяна при Револют, свързана с такса Понастоящем на всички клиенти се начислява такса от 1% върху всички обмени на валута, извършени през уикенда, между 17:00 ч. източно време (ET) в петък и 18:00 ч. ET в неделя Трагедия потресе Пампорово Скиор почина след удар в дърво
Кукери прогониха злите духове в Камено (СНИМКИ) Тази година в традиционното събитие се включиха близо 100 човека, облечени в атрактивни костюми Какви са обвиненията, повдигнати на задържаните на протеста на „Възраждане” Единият от задържаните е непълнолетен
Ето къде километър магистрала струва 53 млн. долара Mнoзинa твъpдят, чe хавайската мaгиcтpaлa e "пpoĸълнaтa" пopaди yнищoжaвaнeтo нa peлигиoзни oбeĸти и cлeдoвaтeлнo e oпacнa зa тeзи, ĸoитo я пoлзвaт Шофьор на тир е с 60% изгаряния, греел се с газов котлон в кабината Иницидентът станал на паркинг за камиони