Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Тото Котуньо ще пее на български в НДК

Тото Котуньо заяви, че със удоволствие се връща в България, защото много харесва страната ни.
Ключови думи: Тото Котуньо, концерт

Тото Котуньо ще изпълни една от своите песни на български. Концертът ще е в НДК тази вечер, съобщава БНТ.
В 19 часа той ще излезе на сцената в зала 1 на НДК заедно с 52-ма музиканти от симфоничния оркестър на Classic FM. Тото има над 300 песни в репертоара си. По традиция той винаги изпява и една на български език, който според него е един от най-трудните.
Пред камерата на националната телевизия музикалната знаменитост заяви, че с удоволствие се връща в България, защото много харесва страната ни.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Мощен скандал в "Ергенът" 4 Една от дамите си тръгна след словесна свада Голяма новина за Русия Цялостно в спорта
Дружка на Димитров обра точките в... Инстаграм Сериозна промяна в "Ергенът" Две сестри влизат в реалитито
Специален поздрав за Бербатов Мариян Христов също оставя отлични впечатления на голямото немско име Михаел Балак Обсипаха я с комплименти Суперлативи за Мартина от "Ергенът"
Получи голямо признание Мъри е оценен при съседите от Турция Минусов температурен рекорд за... Столицата на Кипър
ГДБОП разби склад за наркотици Има най-малко четирима задържани Взривява "Ергенът"? Мартин може да направи невероятен тест на жените във формата 
Яйцата поскъпнаха рекордно в... САЩ Неприятна новина за Гришо Напусна мач след 0:6