Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Удължават срока на разследването на атентата в Сарафово

Разследването продължава, тъй като не са събрани всичи доказателства за атентата
Ключови думи:

България ще поиска правна помощ „от три или четири държави" по повод разследването на атентата на Летище Бургас от 18 юли 2012 година, в който загинаха петима израелски и един български гражданин.Това обяви днес ръководителят на Областна прокуратура Калина Чапкънова.

Тя и нейният заместник Дарин Христов категорично отказаха да дадат всякакви други разяснения, позовавайки се на изискванията за оперативната тайна по разследването. От техните изявления стана ясно само, че след изтичане на срока, ще бъде отправено искане то да бъде продължено.
2
Коментара по темата
2.
Георги Бакалов
19.03.2015 20:00:21
ХОРА, ПРЕСТАНЕТЕ С ТОВА "САРАФОВО"!!!
Само бургазлиите знаят къде е това!
За целия останал свят "Сарафово" е чиста заблуда!ЗАЩО?!
В НИТО ЕДНА СВЕТОВНА АГЕНЦИЯ, В НИТО ЕДНА СВЕТОВНА СЛУЖБА (нито в Европол, нито Интерпол, нито в СиАй Ей...) НЕ СЕ СПОМЕНАВА "САРАФОВО"!!!
Официално е "Атентатът в Бургас" или "Атентатът на Летище Бургас"!
НЕКА БЪДЕМ КОРЕКТНИ!
1.
кой
19.03.2015 18:54:41
Няма оперативна тайна, а следствена тайна и от изявленията на тези професионални титани става ясно, че доста неща не са им ясни
  Добави Коментар
Претърпя тежка злополука Кристоф Ламбер бе приет по спешност в болница Почина в агония заради родители-изроди Почти пет години след смъртта на малката Джейлен, осиновителите ѝ получават присъди
ВАС реши: Стипендиите само за ромски ученици са дискриминация След 9 години съдебна битка, „Азбукари“ спечели делото срещу МОН Вижте как исполините от „Живот на кантар“ вдигат гуми с тегло 450 кг и пренасят 1 тон пясък Бургазлийката Виолета Пефтичева финишира първа, но конкурентите й в нейния отбор се очаква да се опитат да я изхвърлят от шоуто
Зрителите да очакват пълен шок в Ергенът Влиза трети мъж Чефо от "Сървайвър" взимал по 10 бона на месец от държавата, за да прави пропаганда От справките става ясно, че Стефан Попопв - Чефо е получавал 6000 лв. месечно като частно лице, а фирмата му "СВП 93" е взимала отделно 4000 лв. на месец без ДДС
Съобщиха прекрасна новина за нея "Златното момиче" Християна Тодорова стана майка Направи любопитно признание Защо Скарлет Йохансон не се снима с фенове?
Не съм болен от рак Той обясни, че естетиката е била напълно на заден план и се е подложил на процедурата не само защото не е бил доволен от начина, по който е изглеждал Мартин се оказа страшно ла*но Елвира бе подложена на унизителен линч от двамата "ергени"
Умря след употреба на райски газ Тя беше еротичен модел в Онлифенс Градев сподели тежки думи за Бербатов и Величков Адвокатът с реакция