Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

"Антон Тъпака“ се разпознал на снимките: Това съм аз, но не познавам Атанаска!

Набеденият за Антон Тъпака смята да съди близките на Атанаска. Момчето се казва Веселин и е от София
Ключови думи:
Мъжът, набеден от майката на Атанаска – Светлана Димитрова, че е физическият убиец на малката Алекс, се разпознал на снимките, които бяха разпространени от медиите. На 20 януари Светлана „хвърли бомбата“ като заяви, че Антон Петров е килърът на детето, а дъщеря й е невинна.Мъжът се обадил в Нова телевизия и заявил, че това са негови снимки, но той няма съпричастност към случая. Касае се за грубо набеждаване, а подобно деяние има съответния „отговор“ в Наказателния кодекс.

От медията се извиниха на човека, като обясниха, че са разпространили снимките, тъй като майката на Атанаска ги показа в директен ефир.
5
Коментара по темата
5.
nzzzz
26.01.2015 15:24:39
grozen mrusen izrod e taq atanaska bolest gadna umri kucheee
4.
....
26.01.2015 11:37:40
Туин Пийкс сезон 2
3.
Георги Бакалов
26.01.2015 11:01:29
Всичко изнесено дотук ми напомня случая с „хубавата Валя-Валентин” : РАЗСЛЕДВАЩИТЕ ГЛЕДАТ В ОБРАТНА ПОСОКА, НАБЛЮДАВАЩИЯТ ПРОКУРОР е пак Димо Маджаров, делото се отлага заради административно недостъпен (?!) или изчезнал свидетел !
НЕКА ПРИПОМНИМ ФАКТИТЕ:
Още по време на убийството на Алекс Тошев е затънал дълбоко в дългове и иска заем от бащата на Алекс, за когото цяло Поморие знае (според БТВ-12.04.14), че е лихвар, бил е задържан през 2010 г. заради лихварство и изнудване.
Заемът му е бил отказан.Бил е отказан и общ бизнес.
Това е информация на Катя Касабова още от 12 април 2014 г., цитирана от "Фокус".
Тошев е познат в Поморие като човек, който има слабост към
чашата, а такива хора влачат проблеми след себе си.
Още на 12.04.2014 г.(два дни след убийството) бащата на Алекс (бизнесменът Веселин Тодоров-Германеца) се съмнява в Тошев и разгласява пред Флагман (цитиран от Блиц), че
„Тошев и Северина са отишли в ресторант „Царевец”, за да имат алиби”!
На същия ден (12.04.14) той съзнава, че отвсякъде може да му дойде и заявява в ефира на СКАТ "Много се опасявам, че съпругата ми ще бъде следващата жертва на това ужасно нещо, което ми се случи, на тази страшна омраза, която недоумявам откъде дойде"
Няколко месеца по-късно (03.07.14) според екип на пловдивския "Марица" в Поморие масово се говори, че "убиецът на момиченцето е приятел на семейството на Алекс. Той гравитирал около престъпна банда и до момента е на свобода."
Атанаска (колкото и да е отблъскваща за обществото) притежава всички човешки недостатъци, които позволяват да бъде евтино използвана и манипулирана от всеки и всякога - тя може да е била екзекутор или помагач, може да е била само свидетел на престъплението, може да е била заради психическите си недостатъци и изкупителна жертва.
Изглежда (и сигурно е така!) Веселин Тодоров-Германеца е акумулирал достатъчно отрицателна енергия у търговските си партньори, за да се стигне до най-жестокото отмъщение - убийство на дъщеричката му!
„Кучето” е заровено единствено и само при Веселин Тодоров-Германеца!
Единствено той знае или предполага ( стига да не е разочаровал твърде много бизнес-партньори !) кой е поръчител на убийството!
НЯМА ДРУГА ХИПОТЕЗА!НЯМА ДРУГ МОТИВ за убийството!
Това, което събужда интерес у мен – КЪДЕ Е ГУНКА, заради която делото беше отложено?!Да не би да е заминала ( Тошев сигурно зтае!) като камериерка за чужбина ?! ДАЛИ Е ЖИВА?!
2.
e nqma takiva hora
26.01.2015 08:30:20
Много е гадно и жалко как след такава лоша смърт на детенцето , какви ли не ужасни сценарий се развиха само и само да си спасят тия , гнусно ми е да я гледам тая на снимката и историите който разказва то не бяха цигани в кола то не беше отвинения не казвам , че тая е 100 % виновна може и да не е но самите работи около тва дело и нещата който се изказаха ме отватиха , много гадно за родителите наистина.....
1.
l
26.01.2015 08:28:10
tova na snimkata atanaska li se kazva 6toto mi prili4a na atanas?
  Добави Коментар
Свали връхните дрехи Андреа показа отлична кондиция Арестуваха го Проблеми за Ерик Мабиус
Шокираща смърт в Русия Известна жена почина по много нелеп начин Ваксина ще спира рака, преди да се развие в тялото Учените искат да обучат имунната система да разпознава и унищожава опасните клетки
Какъв е характерът ви според кръвната група Хората имат различен характер и кръвната им група играе важна роля за това Изяли сме 13 000 тона фалшиво сирене Количеството е по-голямо от произведеното през 2023 г.
Трагедия във Франция Във френските Алпи Неприятна новина за феновете на "Спайдърмен" Премиерата се отлага, но с малко...
Провал за България В старт на биатлона Още израелски заложници бяха освободени от Ивицата Газа Докато Израел трябва да пусне от затвора стотици палестинци
Украйна с удар по Русия Украински дронове удариха ключова руска петролна помпена станция  МВР със спешна акция, ще задържа вандалите от протеста в София След раняването на 10 полицаи, МВР предприема действия срещу агресията