Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Кольо Колев: Няма съмнение – ДПС е големият играч

Според него би било чудесно, ако „протестът дебне зад ъгъла, а не е насочен срещу отделна партия“.
Ключови думи: политика, избори, дпс, кой, кольо колев, нова тв, софия, бургас, флагман
Няма съмнение – ДПС е големият играч. Каквото и да се говори за тази партия, от нея до голяма степен зависи дали ще го има този парламент и колко време ще продължи. Това заяви в „Събуди се…“ по Нова телевизия социологът Кольо Колев.

„Хората усещат, че има нездрава икономическа обвързаност между отделни политически групировки и икономически структури. Заради която обвързаност те плащат – с данъци, такси и т.н. Въпросът „Кой?“ – кой прави всичкото това нещо, а ние плащаме за това – ще бъде задаван и сега, при това правителство“, коментира социологът.

Според него би било чудесно, ако „протестът дебне зад ъгъла, а не е насочен срещу отделна партия“. „Протестът трябва да е срещу безумието и ако той продължи, аз се надявам, че ще намали тези зависимости, за които говорих“, каза Колев. /БЛИЦ
3
Коментара по темата
3.
до Георги
11.10.2014 12:32:30
Единственото лошо в коментара ти е че си до болка прав ! ГНОМА плевналиев отдавна се е продал
2.
колю рашков
11.10.2014 12:05:27
ходи си у бостаня сливо миризлива да плашиш гаргите , нещастник
1.
Георги Бакалов
11.10.2014 11:27:18
Това, което казва Кольо Колев е КАЗАНО КОНКРЕТНО от Президента и някои икономически наблюдатели: РОСЕН ПЛЕВНЕЛИЕВ ( Дневник, 28.08.14 ) "Искаме да видим повече турски инвестиции в България”, „България трябва да бъде мост за инвестиции между Турция и Европа” ! Според ЕКОНОМИ.БГ ( 04 април 2014 ) „Стокооборотът между България и Турция и ТУРСКИТЕ ИНВЕСТИЦИИ У НАС ЩЕ ДОСТИГНАТ 10 млрд. долара в следващите няколко години”!!!
ПОСЕЩЕНИЕТО на Местан при Ердоган беше, за да ДЕКЛАРИРА ПОЛИТИЧЕСКА СИГУРНОСТ на турските инвестиции в България срещу подкрепа в изборите.
КАК ще бъдат гарантирани политически турските инвестиции АКО ДПС НЕ УЧАСТВА В УПРАВЛЕНИЕТО или не получи поне 2 министерства?!При посещението си в Турция преди няколко години Бойко също ОТВОРИ ОБЯТИЯ НА ТУРСКИЯ КАПИТАЛ.Това е положението.РЕАЛНОСТИТЕ са такива, каквито са:ТЪРГОВЦИТЕ ВЪРВЯТ ВИНАГИ ПРЕД ПОЛИТИЦИТЕ - така е от древни времена!А пък нека кучетата да лаят - КЕРВАНЪТ СИ ВЪРВИ!!!
  Добави Коментар
Претърпя тежка злополука Кристоф Ламбер бе приет по спешност в болница Почина в агония заради родители-изроди Почти пет години след смъртта на малката Джейлен, осиновителите ѝ получават присъди
ВАС реши: Стипендиите само за ромски ученици са дискриминация След 9 години съдебна битка, „Азбукари“ спечели делото срещу МОН Вижте как исполините от „Живот на кантар“ вдигат гуми с тегло 450 кг и пренасят 1 тон пясък Бургазлийката Виолета Пефтичева финишира първа, но конкурентите й в нейния отбор се очаква да се опитат да я изхвърлят от шоуто
Зрителите да очакват пълен шок в Ергенът Влиза трети мъж Чефо от "Сървайвър" взимал по 10 бона на месец от държавата, за да прави пропаганда От справките става ясно, че Стефан Попопв - Чефо е получавал 6000 лв. месечно като частно лице, а фирмата му "СВП 93" е взимала отделно 4000 лв. на месец без ДДС
Съобщиха прекрасна новина за нея "Златното момиче" Християна Тодорова стана майка Направи любопитно признание Защо Скарлет Йохансон не се снима с фенове?
Не съм болен от рак Той обясни, че естетиката е била напълно на заден план и се е подложил на процедурата не само защото не е бил доволен от начина, по който е изглеждал Мартин се оказа страшно ла*но Елвира бе подложена на унизителен линч от двамата "ергени"
Умря след употреба на райски газ Тя беше еротичен модел в Онлифенс Градев сподели тежки думи за Бербатов и Величков Адвокатът с реакция