Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Девизът на Бургас: "На всяка батка - патка" или "Бургас - расте, но селенее"

Какво ли предложение за девиз на Бургас има Хорейшо
Ключови думи: Бургас, Хорейшо, девиз на Бургас
Култови предложения на нов девиз на Бургас, заляха радио ефира в края на седмицата. В петъчното шоу "Шведска маса" по Дарик въображението на водещите и слушатели стигна своя връх и роди куп забавни момент. (СЛУШАЙ ПРЕДАВАНЕТО ТУК).

Сред първите предложения за слоугън на града бе това на бургазлия, представил се само като Ники: „Бургас-бохемска рапсодия”, защото тук имало най-много бохеми в страната, мотивира се той и веднага даде второ предложение: „Бургас – дом на морските бохеми”.

Друг слушател, представил се за Радо припомни, че 20 млн.лв. от парите на Бургас са блокирани в банка КТБ, а че дълговете пък стигнали 70 млн.лв., затова девизът трябвало да бъде „Върнете ни парите!”

Фейсбукърите на "Шведска маса" също се развихриха и наредиха страшни предложения:

Бат Жоро предложи няколко варианта: „На всяка батка - патка”, „Бургас расте, но селянее”, „Вече четвърт век – въййй чуейк”.

След него Елка номинира девиза „В Бургас не само морето ни е до колене”, а Момчил написа с гордост „ Нафта, цаца, адидас - вие вече сте в Бургас”.

Илиян предложи кратко и експресивно „Въй, въй”, но пък Свобода отвърна с предложението „Бургас- най-добрият град на картичка”.

Неизвестна слушателка позвъни в ефир и изказа своята номинация за девиз, който гласеше „Бургас – постигнат блян на урбанизираните селянчета и парвенюта”.

След нея Борката буквално изби рибата с директното „Бургас – баси тъпият град, баси тъпата държава, край на мача!”


12
Коментара по темата
12.
bap
25.07.2022 19:01:08
https://we.tl/t-N0pn1lyRfU
11.
B-s
28.09.2014 23:47:59
Devizat na Burgas e Burgas gradat na trite lenti ili gradat na Golemite lica i qkite Macki:)
10.
до въй
28.09.2014 18:02:56
Познавам петьо номер 2 и наистина мога да ви кажа че е обратен,не плашете кучето със салам
9.
въй
28.09.2014 17:51:06
Хе-хе,нека всеки който чете в гъза на номер 2 да го навре
8.
дан
28.09.2014 17:15:00
Бургас винаги е бил притегателен за всякакви видове емигранти, поради което е е логично да е пълен с всякакви видове селяни...а тези "батка", "въй" и други нарицателни са плод на преобладаващо елховско-ямболско влияние...всъщност те идват от к-с "М.Рудник"', където живеят предимно човеци(селяндури) от Елхово, Ямбол
7.
чайка
28.09.2014 17:05:07
Бургас е един голям прас!В смисъл дай им само да се праскат и да се фъцкат за друго ги няма!
6.
Пиар кьм Прес центьра на Адидас
28.09.2014 16:13:44
Бургас град прочу сьс Мутри Адидаски батки и с Умни Черни Златки
5.
vaseto
28.09.2014 16:00:43
Нее,нафта,цаца,адидас-номер2 е педе.аст
4.
gigo
28.09.2014 15:55:50
Моя девиз до номер 2 ,,толкова си прост че не ме ебе,хе-хе.
3.
do #2
28.09.2014 15:51:20
Имаш ли втори клас завършен,неграмотен копелдак
2.
do kino li si kaskety li si
28.09.2014 15:26:46
ei chikidji petko eccc glupak
1.
Ahmak
28.09.2014 14:42:25
Девиза на Бургас трябва да е , "Ставай и се Махай!"
  Добави Коментар
Свети Валентин завладява два големи търговски центъра в Бургас (СНИМКИ) Месецът на любовта и виното наистина може да се превърне в неповторимо преживяване навсякъде в търговския център Търсят се десетки хиляди работници за летния туристически сезон в България "Проблемът с липсата на работна ръка, е огромен и ще продължава", каза зам.-председателят на БХРА Веселин Налбантов
Известен руснак "полетя" от 10-ия етаж Според полицията той сам е скочил Ръст на учителските заплати с 15 процента? Ето какво се предвижда
Тодор Батков-младши: Общинар преби бизнесмен посред бял ден Ето какво написа Батков-младши Какво ще е времето? Минималните температури ще бъдат между минус 7 и минус 2 градуса
Важна новина за пенсионерите От днес могат да...  Днес могат да почерпят всички, които се казват... Лука
Известна жена скандализира с избор на облекло Ето как се показа модел роден в Централна Европа Две момичета отвлечени с тролея в София Проверяват дали служителят е отказал да ги пусне да слязат
Музикални легенди с пожелание към "Левски" От Айрън Мейдън искат "сините" да жънат победи Държат се като бандити, защото... Хора с лошо влияние към макаци