Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Шампионът Свилен Русинов: Кличко се страхува от Кобрата, нашето момче ще победи

На 15 ноември светът ще има нов шампион и неговото име ще е Кубрат Пулев, прогнозира Свилен Русинов.
Ключови думи: Кличко, Пулев, Кобрата, Свилен Русинов

На 15 ноември светът ще има нов шампион и неговото име ще е Кубрат Пулев, прогнозира Свилен Русинов. Според него, Владимир Кличко се страхува от първа загуба след десетилетие на победи и затова е решил да отложи мача.
„Виждам в братята Кличко почти еднакъв стил, дълги леви прави и дълги десни. В аматьорския бокс бяха много подвижни, но не знам защо в аматьорския бокс не им провървя толкова, колкото в професионалния“, добавя рекордьорът по републикански титли по бокс в супер тежка категория.
“С Виталий съм играл два мача. За световната купа в Банкок 94-та година го победих с една точка разлика. Бях много добре подготвен. Братята Кличко тогава все още не бяха толкова известни в аматьорския бокс, въпреки че бяха подготвени много добре с ръстови данни около 2.05см. Не трепнах, играх много добре тактично и може би за това и го победих с една точка. В тежката категория психиката играе много важна роля. Там разликата в ръста и в килограмите понякога е много голяма и ако видиш един голям боксьор, каквито са братята Кличко, и успееш да не се уплашиш от тях и играеш спокойно, ще победиш“, коментира Русинов.
“Това, което направи Владимир, е тактически ход. Той може би е проучил нещата и е разбрал, че Кубрат е в добра форма и затова е направил тази стъпка. 10 дни преди официалния мач той реши да отложи нещата. Той е видял в Кобрата добре подготвен психически и физически боксьор и уплахата от евентуална загуба го накара да отложи датата на самия
мач. За този мач се тренира два месеца, там се подхожда от началото на подготвителния период, има си психолози, има си треньори, доктори, които се грижат за теб. Едно нарушаване на тази подготовка винаги влияе на самия боксьор. Надявам се, че това, което Владимир направи с отлагането на мача, няма толкова да повлияе на Кобрата”, каза още Свилен Русинов.
2
Коментара по темата
2.
tssssss
28.08.2014 11:02:39
Само че свилен никога не е побеждавал кличко единствения бг който е играл с дългия е албен белински 97год и загуби с нокаут
1.
Марко Тотев
28.08.2014 09:58:23
Шампионе, гледам че правиш 100 процентови прогнози - би ли ми казал печелившите числа от тотото за днешния тираж.Не искам толкова много, нали!?
  Добави Коментар
Празник е Православието почита паметта на Преподобни Бенедикт Самолет се запали в САЩ За щастие няма жертви
Има много важно поверие за днес Не влизайте в кавги и конфликти На седмото небе е Синът му постигна нещо забележително
Добра прогноза за времето Слънчево през по-голямата част от деня Какво е състоянието на Коко Тайсъна Продължава да е критично
Ужас за Киев след курската авантюра! Руската армия тръгва на поход към Суми Повечето от украинските бойци, участвали в сраженията край Суджа, са избити или пленени, а Путин заяви, че те трябва да бъдат третирани като терористи  Претърпя тежка злополука Кристоф Ламбер бе приет по спешност в болница
Почина в агония заради родители-изроди Почти пет години след смъртта на малката Джейлен, осиновителите ѝ получават присъди ВАС реши: Стипендиите само за ромски ученици са дискриминация След 9 години съдебна битка, „Азбукари“ спечели делото срещу МОН
Вижте как исполините от „Живот на кантар“ вдигат гуми с тегло 450 кг и пренасят 1 тон пясък Бургазлийката Виолета Пефтичева финишира първа, но конкурентите й в нейния отбор се очаква да се опитат да я изхвърлят от шоуто Зрителите да очакват пълен шок в Ергенът Влиза трети мъж