Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

18-годишна бургазлийка: Сексът е мъчение за мен, много съм тясна (+18)

Имам приятел и много го обичам, но сексът е мъчение за мен, споделя 18-годишно момиче в секс чата.
Ключови думи: секс, съвети, чат, еротичен

Имам приятел и много го обичам, но сексът е мъчение за мен, споделя 18-годишно момиче в секс чата на сайт за еротични разкази.
„Бях девствена доскоро, но открих правилното момче за мен и го направихме. Проблемът е обаче, че съм много тясна и едва се получи, опита да ме разшири с пръсти, но без успех и сега едва го вкарва във вагината ми. Стигне ли се до тази част, е доста мъчително и досадно. Моля ви, ако някой разбира или е имал същия проблем, да сподели“, добавя Нели.
„Няма такова нещо като „прекалено тясна“ вагина. Не си тясна, а си прекалено суха. Оттам все пак излизат бебета. Ползвайте лубрикант и проблем няма да има. Мисля, че се спичаш от страх, а няма причина. Отпусни мускулите си! Купете си кондоми, за да не се притесняваш за нежелана бременност. Ако все още се притесняваш, си купи дилдо или вибратор и сама се „разширявай“ или „репетирайте с партньора, но задължително с лубрикант“, съветва 28-годишен мъж.
Жена, която твърди, че е с богат опит пък споделя, че в началото и тя се е притеснявала и е имала подобен проблем.
„Накарай приятеля ти да ти прави френска любов. Това много помага за отпускане и предразполагане. Пробвайте, може и да не стане от първия път, но това е начинът“, добавя 35-годишната дама.
10
Коментара по темата
10.
Жоро
30.04.2016 11:56:22
И аз бях тесен там отзад, но с доста лубриканти и правилния човек нещата се оправиха. Сега вече нямам никакви проблеми.
9.
mima petrova
04.07.2015 14:46:47
Pri mene e taka mn sam qsna iskam n1koi dame rasheri
8.
ферхунде
27.07.2014 10:38:48
като си тясне що не си ибеш майката и да станеш буркан 3 литра
7.
Кондю
26.07.2014 23:49:09
elee leki raboti pak,az pak mie mnogo golqm,ma ne se oplakvam,a sam ve4e na 57godini
6.
от първия път
26.07.2014 22:09:42
касабова е доста долнопробна, като тази жълта страница. само си бъркат по дупките за "статий"
5.
!!!
26.07.2014 22:00:00
Хах, горката тя, достигай повече вагинални оргазми, да ти е влажна отдолу, и тогава ще влиза без проблем. Влага да има, донякъде нека и пича се погрижи затова, да ти доставя малко удоволствие, а ако не успява, мога да ти покажа някой неща да видиш какво е
4.
pomagacha
26.07.2014 21:32:32
S udovolstvie shte te razshirim ta posle da si ni blagodarna i onya da ne se machi mnogo.
3.
jiko
26.07.2014 21:04:52
Flagman vie ste number 1 be :)
2.
разшерителя
26.07.2014 20:53:53
Името само говори
1.
бирхан
26.07.2014 20:13:12
да не бъркаш дупките , душа
  Добави Коментар
Пие специфична спе*ма, защото... Вокалният педагог казва, че е полезно Кънчев с двойна грешка... За Роналдо
Пияницата, който отне два живота, съжалявал, но го оставиха в ареста Обвиняемият Тодор Нейков е без книжка от катастрофата на "Тракия", но често се качвал зад волана Бой в метрото в София Младежи са с наранявания
Отиде си известен режисьор Този свят напусна Ив Боасе Пребиха 20-годишен в София след катастрофа Агресивен шофьор слязъл от колата си и нападнал младият мъж, счупил и стъклото на колата му
Протестиращи затвориха път в България, има задържан Граждани са недоволни от битови условия Откриха мъртви трима американски войници Автомобилът на военните потъна във воден басейн 
Ад край Луковит, тежкотоварен автомобил уби дете  Водачът на камиона, разбира се, е освободен, защо да го задържат, пита Диана Русинова Мъж отиде на гости на 42-годишна пловдивчанка, тя го... Нападна с нож
Човек бере душа след нападение от мечка До България Дете падна от тераса В България