Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

4 златни медала за СКК „Киокушин Спирит“ от „Купа Силистра 2014“

Съревнованието бе подготовка на балканските състезатели за първото по рода си двукратно Европейско първенство
Ключови думи: бургас, спортен клуб, киокушин, турнир, силистра, скк киокушин спирит


Силистра бе отново домакин на Първенството по киокушин за мъже и жени и Турнир за юноши, девойки и ветерани. Първенството се проведе в театър “Сава Доброплодни” по инициатива на ИКО България, оторизирана от Международната карате организация киокушинкайкан с подкрепата на Община Силистра. То бе официално открито от зам.-кмета на гр. Силистра – Денка Михайлова.

В турнира взеха участие 85 състезатели, представители на клубове от страната, практикуващи карате киокушин, както и представители на Сърбия. Най-оспорвани бяха срещите при мъжете.
От клуба на световната шампионка на ката Гергана Апостолова – СКК ”Киокушин Спирит” – Бургас, до финалните призови места при различните възрасти и категории достигнаха:
- Магдалена Кьосева – 1-во място;
- Симона Кьосева – 1-во място;
- Радослав Нешев – 1-во място;
- Събина Жекова – 1-во място;
- Елица Памукова -2-ро място;
- Стамен Андреев – 2-ро място;
- Яна Пенкова – 2-ро място;
- Весела Георгиева – 3-то място;
- Живко Желев – 3-то място;
- Стефка Арабаджиева – 3-то мяясто;
- Живко Сарафов – 3-то място;
- Владимир Стаматов – 4-то място;
- Станислав Комитов – 4-то място.

Финалистите бяха наградени лично от кмета на гр. Силистра - д-р Юлиян Найденов и гл. експерт спортни дейности към Общината Калоян Петков.
Специални призове получиха:
- Захари Дамянов – СК” ИЧИ ГЕКИ – Варна” – награда за „ТАМЕШИВАРИ” (най-голям брой счупени дъски);
- Неманя Ружич – Сърбия - награда за „най-техничен състезател”
- Светослав Гюрецов – СК ”Будо Карате Киокушинкай” Разград – награда за „най-голям боен дух”

Отборната група бе заслужено спечелена от клуба на световния шампион – сенсей Емил Костов – СК ”ИЧИ ГЕКИ – Варна”!

Съревнованието бе подготовка на балканските състезатели за първото по рода си двукратно Европейско първенство на категории за мъже, жени, юноши, девойки, младежи и ветерани, което ще се проведе на 17-ти и 18-ти май 2014 г. в гр. Варна.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Банков обир завърши с убийство на нападателя Полицайка го гръмна в главата  "Аз не опипвам жени" Депардийо заяви, че не е насилник
Зрители изригнаха срещу въпрос в "Стани богат" Питането сякаш беше прекалено трудно за 10 бона Митничари с огромна находка Украинка скри пари и накити за над 200 бона
Полицай разстреля млад крадец Екшънът стана на Балканите Пенсионира се? Форд излиза в заслужена почивка?
Бедствено положение в... Хърватия Чу ужасна новина Семейна трагедия за Маркиньос
Полицай с голям гаф Стреля по погрешка Тази супа е чудна Полезна и вкусна
"Ще получа разрез на сърцето" Венци Стефанов култов за футбола в България Министър Мирослав Боршош даде старт на подготовката за летния сезон по Черноморието Обиколката започна от Варна, без участие на кмета въпреки отправената покана