Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Бургазлия опита да метне мъж от Руен

Старо Рено е в основата на измамата
Ключови думи: Рено Лагуна, Стоян Русев, измамник в Бургас

Бургазлията Стоян Русев се опита да задигне 1500 лева от мъж от Руен. На 8 януари около 12 часа Русев си стиснал ръцете с 31-годишния руенец за продажбата на колата си – „Рено Лагуна“.

Двамата отишли в КАТ, за да я прехвърлят, тогава Русев взел парите, казал че отива до тоалетна и така и не се върнал. Измаменият се усетил след 30-ина минути, когато видял, че и колата я няма на паркинга.

Само за няколко часа обаче Русев е заловен от полицията. Той е направил пълни самопризнания. Задържан е за 24 часа, а работата по случая продължава.

1
Коментара по темата
1.
Анонимен
11.01.2014 10:30:11
Тия от Флагман обаче като не знаят точната история и си я насосват както им се стори за добре. Че и написали имената на човека, а не само инициалите. Да ви припомня че на убиеца Атанас Щерев дори и имената не бяха написали.
  Добави Коментар
Бургазлийка остава в „Живот на Кантар“ след порой от сълзи  Фотографката Вили Пефтичева свали 1,5 килограма от теглото си за седмица, но заради имунитета на Йорданка, отиде на елиминации и ги спечели Остави малко на въображението Певицата показа отлична кондиция
Има огромна цел Илиана Раева разкри важни неща за родната художествена гимнастика Показа тяло за милиони Ратайковски е в отлична кондиция
Шашна всички Говори с извънземни и смята, че има хора, които се хранят "само със слънце" Знае 3 чужди езика Петко Панайотов от ЦСКА е талантлив не само във футбола
Вижте как ученици от Люляково едва не разплакаха от радост класната си Подариха й разкошен букет и я развълнуваха с покана за бал, на която нямаше как да отговори, освен с „разбира се“ 111-годишна посочи, че е в добра форма, защото... "Не пие алкохол, не пуши, чете книги и похапва шоколад"
Стана леля Страхотна новина за Крисия Уточниха дали е имало жесток бой в съблекалнята От "Левски" категорично отрекоха 
Земетресение от 4,8 по Рихтер близо до България Гръцки остров се люшна Дете със спешна нужда от трансплантация летя до Германия със "Спартан" На борда с малкия пациент са били неговите родители, медицински екип от СБАЛ по детски болести "Проф. Иван Митев" и медицинска реанимационна сестра от ВМА