Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Вижте Емануил Данков! Открадна помощите за бедните ни моряци в гръцкия арест

Емануил Данков се подвизава в гръцкия град Нафплио като служител в пристанището, в измамата е включена и съпругата му Димитричка Великова Данкова
Ключови думи: Емануил Данков, гръцки арест, моряци, Валери Симеонов, помощи,

Вижте хубаво този българин! Казва се Емануил Данков и последното му местопребиваване у нас е във Варна, но има според непотвърдена информация, е роден в Плевен.  Към момента се намира в гръцкия град Нафплио. Събираме данни за него, за да го разобличим. Този българин си позволи да присвои  хиляди евро и провизии, които са били изпращани за шестимата моряци, арестувани с кораба „Ина” край гръцките брегове и хвърлени невинни в ареста – виж нашата Тема в развитие.

 

Както вече писахме, от юни 2011 г. до този момент, човекът, който от България помагаше на окаяните ни сънародници, се казва Валери Симеонов – собственик на СКАТ тв и лидер на партия НФСБ. Емануил Данков се е представял през цялото време за благодетелен българин, който живее в Нафплио със съпругата си и работи на пристанището. Той е твърдял, че има контакти с местните власти и може да помага, тъй като познава обстановката. Така се вклинява сред групата от наши сънародници, даващи безкористно лептата си за моряците, успява и тях да завлече с пари. Емануил е толкова виртуозен, че за преводите от България е давал като получател името на съпругата си Димитричка Великова Данкова. За да не може да се докаже с документи, че е прибирал парите, без да стигнат те до арестуваните българи.

„Имах доверие на този човек, звънеше в България и винаги казваше, че трябва веднага да се преведат едни пари, после втори и т.н., ставал съм посред нощ, за да осигуря средствата, които веднага да поемат към Гърция. Но не само мои пари са потъвали в джоба му, а и на наивните като мене роднини”, каза Валери Симеонов.

Срещу Данков започва съдебен процес в Нафплио, има документи, с които ще се докаже измамата.

Напр. : Има превод с  Юнионекспрес, извършен на 11.07.2012 г. В 8,00 часа сутринта, когато Валери Симеонов праща 4 000 евро на името на Димитричка Данкова. На 09.08.2011 г. съпругата на пом.капитана Недялко Петров – Искра праща 400 евро с такъв превод. Други 168 евро жената е превела на 16.08.2011 г.  218 евро са му пратени от Симеонов на 09.12.2011 г. Нищо от тези средства не е стигало по предназначение. Давани са му и пари на ръка за неотожни нужди – лекарства, завивки и храна, които местните хора – от църквата и гърци, са събирали. Прибирал даже  храната и ракията, идваща от България. Разкрито е, че през цялото време Емануил е колаборирал с корабособственика Георги Мишков – същият мафиот, който опита да накисне екипажа и да излезе чист от аферата за милиони евро в пренасянето на 3 300 мастербокса контрабандни цигари. Възможно е да е вземал пари и от него.

Умоляваме всички, които разпознават този човек от снимката да помогнат за разобличаването му.

Очаквайте още шокиращи новини този човек, който вероятно е и предател, в една голяма международната драма с нашите сънародници, гниещи година без вина в затвора.

5
Коментара по темата
5.
Г. Мишков
30.11.2013 17:59:49
ХХАХАХАХА, В. Симеонов бил помагал на моряците. Да, ама не. Помагал е на този "тарикат"! Хахахахаха...
4.
Умен
30.11.2013 10:43:27
Връзката е ЧЛЕНА на Байрактаров! Разбра ли Касабова?
3.
към В.Симеонов
30.11.2013 10:06:53
помислете за връзката между Байрактаров и Данков. за пореден път ви предупреждавам - не му вярвайте.
2.
:):)
29.11.2013 23:30:02
ако това е отново лъжа, пожелавам на хората да осъдят Касабова.
1.
ceco
29.11.2013 23:09:06
hora kato toq nezaslujavat vnimanie te svar6vat sami
  Добави Коментар
Струва 170 бона Някои котета са само за богаташи Сложи край на любовна приказка 27-годишната Синди е сама
Не отиде на погребението на бившата си жена Дейвид Хаселхоф може би не се разбира с близки на Памела Бах Разплака се, защото... Трябваше да снима неприятна за нея сцена
Направи скандално признание Чаровна дама си има приятели с екстри  Медведев се подигра със Зеленски и Фон дер Лайен Твърди, че европейските елити "избират смъртта"
PR експерт: Тандемът Борисов-Пеевски ще реши колко дълго да ни управлява кабинета „Желязков” Трябва да изминем пътя към еврозоната, за да затворим тази врата към големия съветски брат, който ни чака оттатък Черно море, каза Диана Дамянова Твърди, че е била опипвана от... Полицайка
Прави сензационен ход? Роналдо се завръща в Реал? Неочаквано високи температури в... Англия
Почина млад футболист Трагедия до България Неприятна случка с Гришо Димитров е любимец на много фенове по света, но има и недоброжелатели