Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Поет бие тревога: Убиват Бойко Борисов!

Тодор Чонов (на малката снимка)
Ключови думи: бойко борисов, убйство, стефан стамболов

Ще убият Бойко Борисов като Стефан Стамболов. Това зловещо пророчество направи в страницата си във Фейсбук пловдивският поет и писател Тодор Чонов. Всичко съвпада в обстоятелствата, издава тревога видният интелектуалец, съобщава "Марица".Ето какво пише той на станицата едно към едно: “Срещали ли сте някъде из фейса твърдението, че ГЕРБ е лидерска партия и че без нейния лидер Бойко Борисов, тя ще се разпадне, ще престане да съществува. Срещали сте! Е, сега вече знаете, че е в ход изпълнението на план за физическото унищожение на Борисов, за убийството му. По удивителен начин атмосферата в страната съвпада с атмосферата преди 108 години, когато руски агенти убиват Стефан Стамболов. По удивителен начин съвпада биографията на държавника Борисов с биографията на държавника Стамболов. И единият засяга руските интереси, и другият. И единият е “бившият министър-председател” от няколко месеца, и другият... Остава да съвпадне и датата 15 юли, когато “...самият Стамболов е сечен с ятагани така жестоко, че върху тялото му лекарите преброили 28 удара. Във въздуха хвърчали части от черепа му, а ръцете били направени на кървящи парчета.”

“От няколко месеца БСП създава невиждан по мащабите си хаос в държавата, тя дори е в разпад и в международна изолация, а днес 16 май 2013 вестниците съобщават: “ГЕРБ иска да създаде хаос в държавата!” Господи, каква новина! Каква вест, пробягала шестмесечен маратон!”, пише още поетът Чонов с възмущение.

5
Коментара по темата
5.
Коментари
17.05.2013 17:30:06
хайде дано и по-скоро.
бат боко е утрепал дузина хора. време е кармата да си свърши работата
4.
ихааа 121
17.05.2013 16:30:22
А ударите- 28 ще свпаднат ли кукувице? За пръв път чувам някои да мисли със съвестта си, но сега всичко се изясни.....и камък ми падна от сърцето!
Ако нямаш съвест, не можеш да мислиш, следователно доказаната липса на мисъл у лидерите на герб, води до извода че нямат и съвест, което пък от своя страна обуславя и липсата на мисъл.
3.
Президент
17.05.2013 16:27:31
Тва ново СРС ли е? Оставете човека да пикае и сере на спокойствие
2.
Президент
17.05.2013 16:27:30
Тва ново СРС ли е? Оставете човека да пикае и сере на спокойствие
1.
121
17.05.2013 15:04:33
Звучи жестоко,но много съвестни хора мислят същото!Борбата е обединение на всички срещу ГЕРБ и най -вече срещу лидерите на ГЕРБ!Единственно все още има хора,които мислят със съвестта си и ги поддържат,но докога!Световната криза ще затрие света!
  Добави Коментар
Следващата седмица е повратна точка за 4 от зодиите От 17 до 23 февруари ни очаква период, изпълнен с позитивна енергия и вълнуващи възможности Санторини: Повишена деформация на земната повърхност Сеизмичната последователност в морския район на Анидро, между Санторини и Аморгос, е в относителен спад
Мъжете имат повече мераци към Виктор от "Ергенът", отколкото жените Със старта на новия сезон на "Ергенът" името на Виктор Русинов се оказа едно от най-често споменаваните в родния ефир Пенсията да стане поне 1000 лева За това настояват пенсионери 
Получи 1100 лева сметка за вода В стопанския двор до тях имало авария, която навъртяла рекордната сметка Вегани погнаха нова водеща на бТВ заради тази снимка Заради заклано прасе, мнозина я намразиха 
Има ново гадже, но го крие Това подсказва най-новата песен на певицата – „Сините ти очи“ Тази турска звезда заведе семейството си на скъпа почивка Плащат по 500 долара на вечер на Малдивите, ще останат там поне до март
Риалити звезди станаха родители Неделчо записва подкаст, докато Ния ражда Тази кифла от Ергенът е новата на милионера Гущеров Високата блондинка и милионерският син повече от два часа се забавляваха в заведение на малка уличка, успоредна до булевард Витоша
Спешни мерки след този бой ММС осъди хулиганските прояви Новият сезон на това предаване започна с разтърсваща история Първата мисия за сезона ги отведе в монтанското село Горна Вереница, където един 8-годишен герой и неговият всеотдаен дядо оцеляваха в стара, рушаща се къща