Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

14-годишно дете се бори за живот след катастрофа, петима ранени

Ключови думи: катастрофа, кола, Русе

14-годишно момиче се бори за живота си след тежка катастрофа на пътя между Русе и Бяла. Момичето е настанено в интензивното хирургично отделение на болницата в крайдунавския град.37-годишната жена, чийто далак е засегнат, в момента е в операционната зала. При инцидента са пострадали още едно 12-годишно момче и двама мъже на 41 и 43 години, които също са настанени в болница, предаде БГНЕС.

Катастрофата е станала малко след 17:00 часа на т. нар. „Моисеев баир” на 20 км от Русе. Лек автомобил „Мерцедес" с великотърновска регистрация, в който са пътували русенски роми, се е движил към Бяла. Според очевидци на остър завой колата започнала да пуши и внезапно излязла от пътя и се ударила в крайпътно дърво и храсти. При удара дървото е направо отсечено, а колата смачкана. На мястото на инцидента са изпратени четири линейки на русенската Спешна помощ. Екипи на полицията пък осигуряваха „зелен коридор", за да може по-бързо да бъдат откарани пострадалите в болницата.

 Дознатели правиха оглед на мястото на катастрофата, за да се установят причините за инцидента. Зад волана е бил единият от двамата мъже, който е със счупени крака . След инцидента в болницата се бяха събрали роднини на пострадалите от цялата страна.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Претърпя тежка злополука Кристоф Ламбер бе приет по спешност в болница Почина в агония заради родители-изроди Почти пет години след смъртта на малката Джейлен, осиновителите ѝ получават присъди
ВАС реши: Стипендиите само за ромски ученици са дискриминация След 9 години съдебна битка, „Азбукари“ спечели делото срещу МОН Вижте как исполините от „Живот на кантар“ вдигат гуми с тегло 450 кг и пренасят 1 тон пясък Бургазлийката Виолета Пефтичева финишира първа, но конкурентите й в нейния отбор се очаква да се опитат да я изхвърлят от шоуто
Зрителите да очакват пълен шок в Ергенът Влиза трети мъж Чефо от "Сървайвър" взимал по 10 бона на месец от държавата, за да прави пропаганда От справките става ясно, че Стефан Попопв - Чефо е получавал 6000 лв. месечно като частно лице, а фирмата му "СВП 93" е взимала отделно 4000 лв. на месец без ДДС
Съобщиха прекрасна новина за нея "Златното момиче" Християна Тодорова стана майка Направи любопитно признание Защо Скарлет Йохансон не се снима с фенове?
Не съм болен от рак Той обясни, че естетиката е била напълно на заден план и се е подложил на процедурата не само защото не е бил доволен от начина, по който е изглеждал Мартин се оказа страшно ла*но Елвира бе подложена на унизителен линч от двамата "ергени"
Умря след употреба на райски газ Тя беше еротичен модел в Онлифенс Градев сподели тежки думи за Бербатов и Величков Адвокатът с реакция