Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Петзвездният "Приморец" очаква звездите на Spirit of Burgas

За The Prodigy, Busta Rhymes и Korn са запазени VIP апартаментите в Гранд хотел "Приморец" с изглед към морето, в които те да релаксират след разтърсващото си представяне на фестивала
Ключови думи: The Prodigy, Busta Rhymes, Korn, VIP апартаменти, Spirit of Burgas, Бургас, Гранд хотел и СПА Приморец

Световноизвестните музиканти от The Prodigy, Busta Rhymes и Korn ще бъдат ВИП-гости на Гранд хотел и СПА "Приморец" и броени часове преди старта на Spirit of Burgas тече трескавата подготовка за посрещането им.

За топ музикантите са ангажирани комфортни стаи с изглед към морето, в които да релаксират и възстановят след разтърсващото си представяне на бургаския фестивал. Верни на принципа за дискретност от “Приморец” отказаха да споделят кои точно са звездите, отседнали във VIP-апартаментите, както и какви са предпочитанията, заявени пред управата на хотела. Загатнаха само, че майсторите кулинари на петзвездно бургаско бижу са в очакване да задоволят и най-изтънчените вкусови предпочитания.

Гостите ще бъдат изненадани, както с традиционните български ястия, така и с гозби от европейската, средиземноморската и азиатска кухня по уникални рецепти. Цяло лято легловата база в петзвездния мега-комплекс е изцяло ангажирана с англичани, руснаци, германци, поляци, италианци, и разбира се българи, като предпочитанията на отседналите в него са – класен хотел с отличен персонал, невиждан релакс обусловен от тишината на морската градина разположен на уникално място - на минути път, както от централната част на Бургас, която след броени часове ще се разтърси от “Spirit of Burgas”.

Резервациите за началото на август са стартирали още през февруари, като инцидента от 18-ти юли не е довел до оттегляне на заявките. Много от тях гостуват за пореден път в Бургас, но има и такива, за които първата представа е повече от определяща. От ръководството на хотела ни увериха, че ще направят всичко необходимо почивката на техните гости дошли да гостуват в Бургас, да не се наруши от шума на концертите. От “Приморец” са в готовност да представят България по подобаващ начин, разкривайки на своите гости детайли за културно-историческото наследство на страната ни, и природни забележителности, български вина и SPA процедури така че чуждестранните туристи отново да отседнат в гостоприемния и уютен Гранд хотел и СПА „Приморец”.
Дъжд, гръмотевици и сняг връхлитат България в събота, а за Възкресение... Минималните температури ще бъдат между 6° и 11°, в София – около 9° Защо сексът „по приятелски“ носи усложнения - 10 правила Ако сте „само за единия секс“, трябва да сте убедени, че никоя от двете страни няма да се влюби
Ад на кръстовище в София заради пиян моторист Инцидентът е станал на кръстовищата на булевардите "Александър Стамболийски" и "Вардар" 18 знака, че женската ви енергия е блокирана Сравнявате се с мъжете
3 зодии, които ще направят голям скок в кариерата си тази пролет Дали сте сред тях Няма такъв пухкав кекс с ябълка и моркови, става за нула време С ябълки, моркови и малко лимонада стават ето такива вкусотии - пухкав кекс с ябълка и моркови
Клюкарстването било полезно, твърди учен Суийт обяснява, че клюкарстването е дълбоко вкоренено в социалната ни природа и има сложни психологически корени Мариан Бачев уволни ключов шеф в културата Заповедта е издадена две седмици преди ресорният зам.-министър Тодор Чобанов да коментира пред ситуацията с НИНКН
Проф. Рачев: Давайте към планината и морето, там агнешкото е по-вкусно! Във вторник може да има гръмотевични бури, но може да гръмне, може и да не гръмне Путин смълча света, издаде грандиозния си план Президентът на Руската федерация подчерта, че Русия и Китай имат "големи планове - интересни, амбициозни и грандиозни"
Няма да повярвате какво ще прави Ще пише роман Превъртяха футбола През 2011 г. Бодьо/Глимт удря дъното – изпада във финансов колапс, играе във втора дивизия и функционира с условия, характерни за аматьорския футбол, а днес са на полуфинал в ЕКТ