Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Бойко Борисов: Не искам да съм кум, защото ми трябва кумица

Бойко Борисов реши Томислав Дончев да се ожени на 14 октомври
Ключови думи: Бойко Борисов, кум, кумица, министър Дончев, томислав Дончев, премиер, сватба,

Премиерът Бойко Борисов определи дата за сватба на министъра по управление на средствата от Европейския съюз Томислав Дончев в началото на днешното заседание на правителството.

 

„Ти имаш ли подписано нещо, Томиславе? Не, само деца. Това беззаконие трябва да го приключим", подхвърля Бойко Борисов, предаде "Блиц".

“Коя беше датата. Наесен да конкретизираме - септември или октомври. Айде октомври. Щом е толкова хубаво, Нона казва, дай да го приключим и него. 14 октомври, как си Дончев? И сина ти питах и той е съгласен. Колеги, запишете на 14 октомври с Дончев ви каним на сватба”, допълва премиерът.

На предложение да стане кум, Борисов отговоря: „Не, не искам да съм кум, защото трябва да намеря кумица дотогава. Трябва да е някой, който да е пример. Московски не е баш за пример. Ще измислим".

Премиерът е честитил и църковния брак на министър Нона Караджова.

1
Коментара по темата
1.
saso
13.06.2012 21:18:29
Що бе, ако е гейска сватба може и двама кумове да сте.Теглете чоп кой да е с роклята.
  Добави Коментар
Търпят бой, унижение и забрани Зад лъскавия живот на турските актриси се крие високата цена на успеха България с активно участие в New Deal Europe 2025 с подкрепата на Министерството на туризма Ще продължим да работим целенасочено за утвърждаването на България като конкурентоспособна и устойчива туристическа дестинация, заяви министърът на туризма Мирослав Боршош
3 зодии, за които този април ще бъде специален Представителите на въпросните зодиакални знаци ги очаква период на разцвет, просперитет и уникални възможности, засягащи всички сфери на живота  От първи април минималната здравна вноска за безработните става 43,08 лв. месечно Срокът за внасяне на тези вноски е до 25-о число на месеца, следващ месеца, за който се отнасят
Намаляват заплатите в МВР В сектор “Сигурност” има нужда от реформа, заяви вицепремиерът Томислав Дончев Великден с ориенталска нотка - изненадайте всички с козунак с дубайски шоколад Рецептата е лесна, но вкусът е нещо неописуем
Красиви имена празнуват чест на "Божията сила" На 26 март Православната църква отбелязва Събор на св. архангел Гавриил и почита паметта на св. мчк Георги Софийски, Стари Депутатите решиха за МЕЧ ПГ е възстановена
Люлинска справедливост: Не плащаш на майстора – колата ти става мазилка Люлин, наричан често „Бруклин на София“, за пореден път доказва, че тук нещата не се решават в съда, а с инструменти от Практикер Разочарована е Роси е тъжна в "Ергенът"
Мощен бизнесмен, ударил шамар на Костадин Костадинов, празнува днес Става на 58 години Огнена покана за бал в Царево Ето какво направиха ученици