Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Зверство: 31-годишен мъж преби момиче без родители

Бандитът искал девойката да проституира
Ключови думи: българия, побой, проституция, сираче, момиче, бандит, горна оряховица

15-годишно момиче беше пребито с дървен прът от 31-годишен мъж, който я принуждавал да проституира тайно. За случая се разбра, след като в дома, където е настанено детето, виждат, че цялото й тяло е посиняло след побоя. Момичето е бито, защото е отказвало на насилника си да проституира за него.

Сочи се, че извършитялят на изключително грозното деяние е 31-годишният Юмер по прякор Еврото. Мъжът е от горнооряховското село Върбица. Той беше задържан за сводничество, склоняване към проституция и брутален побой над 15-годишното дете. Момичето е без родители.

"Девойката имаше много хематоми по тялото. Отпечатъци. Доста е удряна. Бита", разказа д-р Борислав Генчев, съдебен лекар и експерт по освидетелстване в ефира на НОВА.

Случаят е от началото на тази седмица. Мъжът беше задържан в четвъртък и е в ареста за 72 часа. Той е реабилитиран и се води с чисто съдебно минало, но сега се сдоби с тежко обвинение. 

Домът, в който е била девойката, е на свободен режим, но все пак е имало вечерен час. 

Към момента не се разкрива града и местоположението на центъра от семеен тип, където момичето е живяло, заради чувствителната тема. А и детето вече е преместено в друго населено място.

13
Коментара по темата
13.
Борче
08.02.2025 08:21:06
Може да му е самотно и да чувства фрустрация. Не може ли да се организира някакъв затворен тип общежитие за хора с подобни проблеми? Да са под охрана и наблюдение денонощно и да нямат право да се движат свободно примерно
12.
Болярски
07.02.2025 16:07:15
ИзродщинИ
Измет са
11.
Ало, Враца?
07.02.2025 11:45:30
Закрила на детето ли? Ояли се лели, които изнудват за пари родителя, който работи в чужбина и оставил детето при бабата, защото в България няма работа с достойно минимално заплащане. Къде сте Закрила? Мишкувате от страх, когато е опасно, кой ще защити тази изстрадала душица?
10.
Стамат килия N 2
07.02.2025 10:58:35
Ще го накарам да сере навътре
9.
Анон
07.02.2025 10:50:17
Нормално, хората оскотяха и се озвериха
8.
До 3
07.02.2025 10:15:59
Проституцията и склоняването към проституцията са незаконни. Може би трябва теб да разследват органите на мвр, задето склоняваш към проституцията
7.
Мамицата му рязана
07.02.2025 09:53:39
Пуснете го на нерезите в затвора, да види как е.
6.
Мамицата му рязана
07.02.2025 09:53:31
Пуснете го на нерезите в затвора, да види как е.
5.
хм
07.02.2025 09:43:58
Не се разкрива града само дето съдебния доктор е в Горна и е както лекар така и общински съветник
4.
хайде
07.02.2025 09:03:32
Сега да го вкарат на топло за минимум 20 години този изверг
3.
наблюдател
07.02.2025 08:54:43
сега Юмерчо ще проституира в затвора....
2.
12
07.02.2025 08:54:00
Зверско деяние е да прикривате убиеца P.Rusev който посред бял ден в центъра на Бургас заедно с още двама преследва и уби човек с мачете.
1.
Люта
07.02.2025 08:51:48
Чушка тип "шипка" или "рибка" ,представяща за се за бял пипер .
  Добави Коментар
Трагедия с рибари в... САЩ Съди Биг Брадър за грандиозна сума Скандал с Мики Рурк
Бивша на Гришо изчерви мрежата (СНИМКА) Геня е много чаровна Оказа се, че е много добра в... Бранимира от "Ергенът" 4 е голяма спортна натура
Плати огромна сметка Джак Грийлиш е страхотен футболист, но обича и нощния живот Голям трилър в "Ергенът" Косара отклони вниманието на Виктор и Мартин, но хлътна по Васил. Новият ерген я целува два пъти и иска да я "изяде"...
Направи гръмко признание Фарниев отклонява оферти на държави, за да остане треньор на ЦСКА Взрив в "Ергенът"... Симпатягата Вики се чувства като будала, иска да потъне вдън земя
Каза тежката си дума Олимпийският и европейски шампион Магомед Рамазанов счита, че ще се разбере с федерацията по борба, иска дългосрочно да помага на България и като треньор Разтърсващ случай: Задържаха 13-годишен за... Много неприятна ситуация в България
Може ли да повярвате, че е на 56? (СНИМКА) Американката Лопес сякаш не остарява Родният спорт се тресе: Отсякоха, че Гриша Ганчев е... От централата по борба са категорични, че Ганчев е в миналото й като фактор! Той обаче е финансов благодетел на ЦСКА, а "армейците" при мъжете в борбата май са най-силният клуб в страната изобщо