Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Кирил Петков ще си прави тест за наркотици

За да съди Делян Пеевски и Кирил Добрев
Ключови думи: кирил петков, флагман, пп, дб, герб, преговори

Теста за наркотици аз лично ще си го направя, но не защото парламентът ме задължава, а защото това ще е част от доказателствения материал, с които ще осъдя Делян Пеевски и Делян Добрев за лъжите, които казаха срещу мен. Това заяви Кирил Петков в кулоарите на парламента.

Повод за неговия коментар беше въпрос, свързан с решението на комисията, която изготвя Правилника за организация и дейността на Народното събрание, депутатите да се тестват за употребата на алкохол и наркотици в началото на всяка сесия на парламента.

Припомняме, че през миналата седмица Кирил Петков заяви, че ще заведе дело срещу Делян Пеевски и Делян Добрев заради техни изказвания, че той е употребявал наркотици.

Той коментира и прегороврите между ГЕРБ-СДС и ДБ.

"ПП следи внимателно преговорите, но не участва в тях. Ще участваме единствено и само, ако декларацията за "санитарен кордон" около "ДПС-Ново начало" бъде подписана и разговорът е за равноотдалечен премиер", каза Петков.

"Оставяме колегите да преговарят. Тези две точки, които сме отбелязали от самото начало и сме обещали на нашите избиратели - няма да направим компромис с тях. Колегите от ДБ имат същите приоритети като нас. Ние от ПП вярваме, че не можем да вземем ръката на Борисов и да го изкараме от тъмната стая на Пеевски, а ДБ смята, че може да го постигне с разговори", коментира Петков. 

Относно заявения от Бойко Борисов отказ да подпише декларацията за "санитарен кордон", Петков отговори: "Рдно е да казва, че няма да работи с "ДПС-Ново начало", друго е да подпише декларацията черно на бяло. Виждаме, че е готов да направи всякакви завои в своите преразкази, но не и да я подпише", допълни той.

Съпредседателят на ПП отбеляза, че най-важно е сформирането на комисиите и по-конкретно - на правната. "Ако тази седмица тя не бъде сформирана, нямаме шанс да спрем Сарафов. Парламентът трябва да заработи. Освен Закона на съдебната власт, ще предложим съкращаване на почивката след празниците. Няма да позволим българският народ да бъде разсейван с маркетингови трикове", обясни Петков.

22
Коментара по темата
22.
.
18.12.2024 18:03:03
Ще се възхитя на човека, който успее да напише коментар против Бойко или Делян в Блитц.бг
21.
Фара
18.12.2024 18:02:32
Той ясно , че ще прави , ама тия от Възбуждане и ИТН как ще правят?
То там има десет поне дето друсат ... Балабаноф,Тошку , Чубанов, Цомчу,Късопи&ков
20.
Гого
18.12.2024 17:58:36
Не ми е Любимец Кирчо, но Шиши и Добрев дето се бори да имаме скъп ток прекалиха
19.
seahorse
18.12.2024 15:45:58
Флагман ,царе сте в манипулирането на вота и триенето на коментарите на инакомислещите от герберските ви зависимости.
18.
До 16
18.12.2024 15:24:29
А ти си неграмотен.
17.
Боче кухото
18.12.2024 15:22:35
Сложете на полиграф банкянския лъжец. Ще счупи полиграфа.
16.
До8 Доктор Ох Боли
18.12.2024 15:02:57
Жалко, че няма тестове за човешката злоба и дебилска простотия. Ти със сигорност ще си положителен. Достатъчно да се погледнат изкривените устни на Киро лъжеца и да се разбере, че има ментални проблеми.
15.
Сандо
18.12.2024 13:51:19
Има една много добра лаболатория в Монтпелие там да иде
14.
Продалжаваме Промянъта
18.12.2024 13:47:30
Циркови забавления за про100кирците.
13.
Сотир
18.12.2024 13:44:15
Искам и останалите да си направят
12.
Кирчо америката
18.12.2024 13:40:55
Кикооо, условия можеш да поставяш на леля Асен. Като събереш РАВНО гласове с ГЕРБ тогава ще е РАВНОотдалечен премиера.
Сега ще е от ГЕРБ.
Декларацията си я заври в багажника.
Като докажеш на Пеевски престъпленията няма да има нужда от декларация щото ще е в затвора.
Така че само на малоумниците сега не им е ясно че тая декларация е прах в очите на избирателите и предизборна агитация.
Прост нагъл агресивен СЕЛЯК и абсолютно некадърен политик.
А леля Асен е с шизофренни наклонности.
11.
Ха така
18.12.2024 13:31:42
Бой по корумпираните магнити,Кириле!
10.
ДБ ще занулят коалицията с ПП.
18.12.2024 13:31:20
Така както се размотават ДБ на седянките с Герб, ще откарат до януари 2025г. Ерго, ДБ са съзаклятници с Герб и Шиши Ново начало за да се пропусне срока за промяна в закона за ВСС и така 9-тото джудже да стане титуляр гл.прокурор. Боко ще си прави "преговори" с ДБ и БСП-ВГЗ притурвайки за цвят и ИТН само и само да се изтупурка накрая пред ТВ и да каже - Аз исках да направя правителство, ама видяхте че ПП ми пречат !!! Те тогава Шиши ще го потупа по дебелия търбух и му сипе милионче евраци в шкафчето. ДБ ще пият пак мазни кафета но този път ще са с вазелин, за да приемат по лизгаво краят на коалицията си с ПП и ДСБ.
9.
Бай ...
18.12.2024 13:30:14
и психотест също
8.
Доктор Ох Боли
18.12.2024 13:26:11
Делян Добрев няма да си направи тест, защото е ясно, че ще излезе положителен.
Както и тестовете на Цончо от Възраждане и Пеевски от ДПС.
При Боко Тиквата също най-вероятно ще е положителен теста.
7.
Пенчо
18.12.2024 13:07:28
Кире вземи от драг тестовете, те са надежни. Оф тази памет. Забравих, че никой не е чувал за тези издънки флагман
6.
Сицилиевата Долина
18.12.2024 13:03:03
Pizza с орк. Кристали
5.
ХАХАХА
18.12.2024 12:56:59
Мааалеее...
Everyday, Кирца!
4.
Бони
18.12.2024 12:55:40
Киро Простото е може би най-простия БГ политик след Гошо Тъпото.
3.
ГРАЖДАНИН
18.12.2024 12:48:35
Кирчо е за затвора...достатъчно шети нанесе на държавата
2.
възмутен
18.12.2024 12:47:00
Киро, не забравяй да се прегледаш и при психиатър!
1.
Някой
18.12.2024 12:44:36
Делян Добрев трябва да си направи такъв тест.
  Добави Коментар
"Аз не опипвам жени" Депардийо заяви, че не е насилник Зрители изригнаха срещу въпрос в "Стани богат" Питането сякаш беше прекалено трудно за 10 бона
Митничари с огромна находка Украинка скри пари и накити за над 200 бона Полицай разстреля млад крадец Екшънът стана на Балканите
Пенсионира се? Форд излиза в заслужена почивка? Бедствено положение в... Хърватия
Чу ужасна новина Семейна трагедия за Маркиньос Полицай с голям гаф Стреля по погрешка
Тази супа е чудна Полезна и вкусна "Ще получа разрез на сърцето" Венци Стефанов култов за футбола в България
Министър Мирослав Боршош даде старт на подготовката за летния сезон по Черноморието Обиколката започна от Варна, без участие на кмета въпреки отправената покана Правят нещо огромно Димитров и Джокович са балкански братя и ще играят мач за историята