Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Супер цени в „Жанет“ – попчета за 8.49 лв., свински ребра за 6.99 лв. и всичко необходимо за зимнината

Бутилираните вина в брошурата започват от 6.59 лв. за 750 мл, а бокс от 3 литра струва 9.99 лв.
Ключови думи: магазин жанет, несебър, брошура, месец октомври

От днес в сила са промоциите от новата брошура на верига магазини „Жанет“. Разнообразието и цените отново са без конкуренция на българския пазар.

На рибния щанд ще откриете попчета за 8.49 лв. за кг, както и десетки други морски и речни изкушения на достъпни цени. Огромно е разнообразието и на щанда за суши, където майстор приготвя на място японските деликатеси.

Свински ребра за скара от месокомбинат „Свищов“ може да купите за 6.99 лв. за кг. На промо цена са и свинската плешка без кост и свинският джолан без кост и кожа за цена 7.99 лв. кг. Охладеният телешки дроб се продава за 3.99 кг.

На рафтовете за колбаси ще откриете вкусна шунка прошуто за 16.99 лв. кг, шпек „Орехите“ за 5.99 лв. за щафета и македонска наденица „Леки“ за 10.99 лв. кг.

Винаги на отлични цени са различните видове италианско прошуто – класик, пипер и други варианти идващи директно от най-добрите ферми на „Ботуша“.

И тъй като идва време за приготвяне на зимнина разнообразието и промоциите за всичко необходимо са без аналог. Бидоните в различни размери и форми се предлагат на цена от 4.69 лв. за брой, а дамаджаните започват от 18.99 лв. Огромно е предлагането и на щандовете за плодове и зеленчуци.

Бутилираните вина в новата брошура започват от цена 6.59 лв. за 750 мл, бокс от 3 литра вино „София“ струва 9.99 лв., литър уиски „Джони Уокър“ се продава за 27.49 лв.

За есента сме приготвили мъжки и дамски ватирани елеци за 24.99 лв. и якета за 34.99 лв. Различните цветове може да откриете на втория етаж на „Жанет“.

Не забравяйте, че този петък (4 октомври) от 17.00 ч. изкусителни ангели от плът и кръв ще представят в хипермаркета новите аромати на топ марката Victoria’s Secret.

Това е само малка част от промоциите, които са активни до 16 октомври.

Магазини от веригата „Жанет“ може да откриете в Несебър, Слънчев бряг и Свиленград.

ВИЖТЕ ЦЯЛАТА БРОШУРА ТУК

 

 

 

Знаменит тенисист с култово последно желание Агилера поиска студена бира Зверство смрази морски град Убиха с пушка кърмеща майка куче
Желание за стриптийз в „Ергенът“, но Мартин отказа Това е гадно, каза той, след като Анна-Мария го би в игра и това й даде право да поиска нещо от него Получи огромно признание Мъри и Гьозтепе мобилизират френетична фенска маса
Събра погледите на 57 години Малина е с тяло като манекенка Вързаха й тенекия Дрю е чаровна и богата, но не сполучи с определен мъж
Река с крокодили ще е домакин на знаменито състезание? Ето какво планират Не си поплюва Фънки с негативни думи за Лили Иванова
Направи голям фурор в "Стани богат" Млад мъж отвори въпрос за 20 000 лева Ще е булка Леердам каза "да" на Пол
Пак показа класа Григор е 1/4-финалист в Маями, турнирът е за 1000 точки при трофей Беше на върха на славата, а сега е в затвора Робиньо е зад решетките