Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Асен Блатечки и Койна Русева гостував в Созопол с комедийния спектакъл "Умопомрачение"

Ключови думи: Умопомрачение, флагман, созопол, асен блатечки

В Созопол ще гостуват Асен Блатечки, Койна Русева, Стефан Иванов, Никол Карабинова, Никола Парашкевов в една от най – страхотните комедии в България - "Умопомрачение". Спектакълът ще е на 11 август от 21 часа в Амфитеатъра. 

Изпадали ли сте в "Умопомрачение"? Най-новата комедия на театрална къща "Вива Арте" представя точно този аспект от човешката психология. И го прави елегантно, дръзко и с много смях. Пълнокръвните образи и остроумните закачки превръщат „Умопомрачение“ в брилянтна комедия за живота на един мъж, който сякаш притежава всичко, но накрая цялото му съществуване се преобръща на 180 градуса.

Това е пиеса за мъжете, които се опитват да разберат жените и никога не успяват. За някои тя може да се окаже „твърде правдоподобна, за да е смешна”.

Режисьорът Борислав Чакринов превежда силния актьорски състав през тази забавна комедия на обратите, създавайки един свеж спектакъл, който кара публиката да се залива от смях, но и да се замисли за превратностите на живота. Умело написаният текст е дело на награждавания американски писател Сам Бобрик, който е написал над 30 театрални пиеси и е успешен сценарист на популярни телевизионни сериали като „Омагьосване”, „Семейство Флинстоун”, „Умирай умно”, „Шоуто на Анди Грифит” и др.

Без да искаме да разкриваме интригата, мъжете ще понаучат едно-две неща по трудния начин, но дамите със сигурност ще заобичат „Умопомрачение”, казват организаторите.

В началото на пиесата Майлс Гладстон (Асен Блатечки) сякаш има всичко - жена-трофей, успешен бизнес, щастливо омъжена дъщеря. След двадесет годишен брак той е напуснал жена си Кейт (Койна Русева), за да се ожени за младо момиче на половината от неговата възраст. И изведнъж животът му се преобръща. След шест месеца новата му жена го напуска, бизнес партньорът му Джери (Стефан Иванов) го прецаква, бракът на дъщеря му Сюзан (Никол Карабинова) е на път да се разпадне, а най-лошото от всичко е, че бившата му жена, която винаги е била до него и при която той мисли да се върне, е променила живота си на 180 градуса и излиза с младеж, който е на половината от нейната възраст. Тя не само изглежда по-добре от всякога, но и иска да купи модерния му апартамент, за да заживее в него с младия си приятел Дърк (Никола Парашкевов). Майлс преживява истински шок, когато разбира, че тя вече не се интересува от него. Дали финалът за него ще е щастлив? Не и в тази пиеса, особено ако си мъж. Накрая Майлс, партньорът му, който го е прецакал, и младият любовник се събират отново в шикозния, но лишен от женско присъствие, апартамент и продължават с опитите си да разберат жените.

БИЛЕТИ на касата пред Летен театър Созопол
Работно време каса: 17:00 - 22:00 часа

БИЛЕТИ онлайн: https://bit.ly/3Si4nYr

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
С този трик почиствам мръсни и омазнени шкафове само с едно движение Имате нужда само от 3 общодостъпни съставки, които вероятно имате у дома Всичко за еврозоната: БНБ отговаря на нови въпроси Какво ще се промени по отношение на паричната политика в България след членството ни в еврозоната...
Малко сирене, кашкавал и чаша кисело мляко: Тази сутрин пак приготвих кифлички-любимки и вече няма и следа от тях! Каквото и количество да направя, никога не остават за следващия ден Тези 3 зодии прощават за секунди всяка обида Те не обичат конфликтите и гледат да избягват конфронтациите
Стана дядо Голяма радост за американеца Ето прогнозата за времето Облачно в България
500-килограмов козунак приготвиха в... Румъния Стряскащо престъпление в България За 14 лева: Момче заплаши с убийство мъж
Решиха за бедственото положение във Варна Ето подробности Дете намери голяма сума пари в метрото Полицията издирва собственика
Закъса сериозно Ръсел Бранд е обвинен в изнасилване Тръмп представи любопитна "златна карта" Визираната представлява билет за безсрочен престой в САЩ