Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Проклятие тегне над победителките в Ергенът

Ключови думи: Виктория Капитонова, новини, Флагман, Ергенът

Победителката от сезон 1 на "Ергенът" Виктория Капитонова, която през ноември тази година подкарва 30-те, не бърза с децата. Рускинята е заета с осигуряването на висок стандарт за бъдещите си наследници, както и на себе си, затова не се притеснява, че биологичния й часовник тиктака.

За раждането на дете е нужен и баща, а пък Капитонова така и не показва мъжа до себе си, който й помага да кара маркови автомобили и да носи дизайнерски дрешки, напомня Hotnews.bg. Първата победителка в "Ергенът" все още не е създала семейство, подобно на втората Валерия.

"Извинявам се пред бъдещите ми деца, че се бавя. Майка ви е заета с това да ви уреди всичко в живота оше преди да сте се родили", написа Капитонова.

Валерия и вторият ерген Евгени пробваха да бъдат семейство, но към днешна дата двамата са разделен, но се опитват да поддържат впечатлението, че все още са двойка, за да получават повече рекламни договори. От блестящата кариера на пианиста Евгени няма и следа, а бившата дама на сърцето му продължава да се грижи безкористно за изхвърлени животни, което й прави чест.

Последният сезон на "Ергенът" завърши без победителка, след като недоразумението Алек избяга. И двете моми Надежда Вишева и Маги Томова, които напразно го чакаха, все още нямат нито сериозен мъж до себе си, да не говорим за деца. Така че е логично да се запитаме тегне ли проклятие над "Ергенът" и коя ще е следващата търсачка на слава, която ще има смелостта да го спечели?

 
8
Коментара по темата
8.
Краен
01.08.2024 20:04:30
Това нещо става за нищо....
7.
Д-р Саян
30.07.2024 06:22:56
"Извинявам се пред бъдещите ми деца, че се бавя. Майка ви е заета с това да ви уреди всичко в живота оше преди да сте се родили", написа Капитонова.
-----
Да вземе да се прегледа, може да и няма нищо
6.
Вики
29.07.2024 20:51:38
Баси нейните разходи не водят до взривени апартаменти и загубени човешки животи. Голямо проклятие даже рускините пазят в прекрасната България повече от българските момичета.
5.
Khds
29.07.2024 18:58:20
Едно друго проклятие ,наречено МИНДИЛоза тегне над тях!
4.
*********
29.07.2024 16:44:09
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
3.
Ирген мамо
29.07.2024 14:57:10
“И двете МОМИ Надежда Вишева и Маги Томова“.

Въйййй какви моми уаааа флагман?
Те тея са превъртяли, километража, нивото, играта 100хил пъти!
2.
Пъньо
29.07.2024 13:58:45
Кой тъпак,ще налива пари за едно руско,кучи??!За Рускиня и Украинки като ги плющяхме,не се хвалехме,щот са по лесни и от циганките по магистралите..леШ!
1.
Читател
29.07.2024 13:09:31
Каква победителка....просто я натресоха затакава!? А с децата...нека да не бърза...накрая ще си остане без тях. То и без това ако са такива като нея олеле-малеле!
  Добави Коментар
Тръмп с ключов коментар за Зеленски и Путин Зове за преговори между Киев и Москва Промяна в движението около гробищния парк в Бургас Налага се заради отбелязването на Месопустна Задушница
Какво се случва в столицата? Непочистен лед в центъра... Огромен проблем за родните хотелиери Не достигат работници от България
Бургас посреща второто издание на „СОЛиСиМи“ Този уникален форум събира на една сцена млади таланти и утвърдени музиканти, за да предложи на публиката нов, вдъхновяващ поглед към класическата музика Зимата се смилява над Царево, Приморско и Созопол Какво ще е времето?
Голяма Задушница е Почитаме паметта на починалите Драми на кантара! Виолета от Бургас свали 6,62% от теглото си, а Тодор от Созопол – 6,08 Деян от Русе напусна „Живот на кантар“, след като повечето от съотборниците му предпочетоха в отбора да остане Йорданка
Тя ли е най-красивата блондинка в Калифорния? (СНИМКА) Колинс е модел Ужасна миризма и гъст дим над... Пловдив
Нападение с нож в Берлин Мъж беше намушкан при Мемориала на Холокоста Организира се събитие в памет на Тома Бинчев То ще се проведе в София