Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

ИТН и БСП внесоха проект на решение за отмяна на лятната ваканция на НС

Ключови думи: бсп за българия, итн, депутати, лятна ваканция, нс

Депутати от "Има такъв народ" (ИТН) и "БСП за Българя" внесоха проект на решение за отмяна на лятната ваканция на Народното събрание за 2024 г., показва справка на интернет страницата на парламента.  

Според правилника за работа на Народното събрание законодателният орган е "във ваканция от 22 декември до 10 януари, 10 дни по Великденските празници от Велики петък включително, и от 1 до 31 август ежегодно".

Темата за почивката на депутатите е била спорна на днешния председателски съвет, за което информира медиите председателят на ПГ на „Има такъв народ“ Тошко Йорданов.

Според председателя на ПГ на ДПС Делян Пеевски се очаква въпросът ще бъде решен утре, предава БТА.
 

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Космическа храна и излагация в Hell`s Kitchen, готвачките изпратиха космонавтите ни на Марс Шеф Ангелов нарече сините мухльовци, защото скриха зад единствената дама в отбора си и й намазаха кънките, а на златните обеща 100 бона, ако размажат червените пак Ужасна трагедия в чужбина Военен самолет се разби, има много починали
Потъна в скръб Скалата загуби кучето си Треньорът на Григор Димитров: Синер е... Напълно невинен
Каза й разтърсващи думи Вики харесва Брани Жена наби мъжа си В Монтана
Милионерка е Сами Шийн не е много срамежлива, прилича на баща си в това отношение Много е силен Рамазанов си върна на друг класен спортист
Учител с фурор в "Стани богат" Спечели 10 000 лева Одобрени са ключови промени за туристическия сектор Новите изменения в Закона за чужденците в Република България ще улеснят достъпа до висококвалифицирани и сезонни кадри
Трилър в Румъния: Джорджеску излезе от прокуратурата след дълъг разпит Бившият кандидат за президент на Румъния е обвинен в шест престъпления Слагат таван на цените на тока, ако Еврокомисията ни принуди да либерализираме пазара Председателят на Енергийната комисия Павела Митова разкри, че с министър Жечо Станков е обсъден компенсаторния механизъм за битовите потребители